אולי יעניין אותך

לקראת החזרה מחופשת סוכות: החלה חלוקת ערכות לבדיקת אנטיגן לילדים מגיל שנתיים ועד גיל 12 

לקראת החזרה מחופשת סוכות: החלה חלוקת ערכות לבדיקת אנטיגן לילדים מגיל שנתיים ועד גיל 12 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
מכבי

מגן דוד אדום, משרדי החינוך והבריאות ובסיוע השלטון המקומי החלו במבצע לאומי נוסף של חלוקת בדיקות אנטיגן לילדים בגילאי שנתיים ותשעה חודשים ועד גיל 12 ושלושה חודשים (בכלל זה לבעלי תו ירוק). בסך הכל מדובר ב- 1.6 מיליון ערכות.

חלוקת הערכה לבדיקת האנטיגן מלווה במערך הסברה נרחב, הכולל קמפיין הקורא לציבור ההורים בכלל המגזרים לקחת חלק במבצע הלאומי החשוב הזה.

בתוך כך, עד ליום ה- 29.9.2021 ההורים יגיעו אל עמדות החלוקה של מד”א כדי לאסוף את הערכה. הבדיקה תתבצע על ידי ההורים בבית באופן עצמאי ערב החזרה של ילדיהם ללימודים, מיד עם תום חופשת הסוכות.

הערכות יחולקו באמצעות מגן דוד אדום ב-160 המתחמים לבדיקות מהירות ברחבי הארץ ובמתחמים ייעודיים שיפתחו. על מנת לחסוך זמן בעמדות החלוקה, ניתן להירשם מראש באתר מד”א בכתובת https://co.mda.org.il/edu/login.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות תלמיד שיימצא חיובי בבדיקה המהירה, יידרש להגיע לבדיקת PCR בעמדות הבדיקה ברחבי הארץ.

המבצע הלאומי לאיתור תחלואה באמצעות בדיקות אנטיגן מהווה חלק משכבות ההגנה שנועדו לשמור על רצף ושגרת לימודים במערכת החינוך לאורך שנת הלימודים הנוכחית.

מגדלור-פיד ♋                                           

הוא מייצר סביבת לימודים מוגנת ובריאה בעבור התלמידים וצוותי החינוך, ופועל לצמצם את ימי הבידוד שלהם. בד בבד הוא אף ימנע אובדן ימי עבודה יקרים להורים ובכלל למשק הישראלי, בשל הישארות בבית עם הילד השוהה בבידוד.

מכבי

 

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן