אביו של תלמיד בבית ספר בפרדס חנה הואשם באלימות במוסד החינוכי

‏על פי כתב האישום, בתיכון "חקלאי" אירעה קטטה בה היה מעורב בנו של הנאשם, וכתוצאה מכך נפצעו בפניו | בעקבות כך ניסה הנאשם להיכנס לכיתה בה נכח התלמיד שתקף את בנו, כשהוא אוחז בידו השמאלית של התלמיד ומשמיע כלפיו איומים עליו | אנשי צוות בית הספר חסמו את מעברו של הנאשם בכניסה לכיתה

כתב אישום הוגש נגד תושב פרדס חנה כרכור, בן 51, בגין עבירות אלימות בבית ספר במושבה.
מכתב האישום עולה כי ב-16.6 אשתקד, בשעות הצהריים, התרחשה קטטה בין מספר תלמידים בבית ספר תיכון "חקלאי", בהם בנו של הנאשם.  במהלך הקטטה אחד התלמידים נתן אגרוף עם יד ימין לפניו של בנו של הנאשם וכתוצאה מכך נחבל בפניו.

בנסיבות אלה, הגיע הנאשם למקום הקטטה ויחד עם בנו ניסו להיכנס לכיתה בה נכח אותו תלמיד שתקף את בנו של הנאשם.  מהחקירה עולה כי הנאשם נכנס מעט לתוך הכיתה ותפס בחוזקה בידו השמאלית של אותו תלמיד ואיים עליו בכך שצעד לעברו שהוא "ישבור אותו" וימצא אותו אחרי בית הספר.

אירוע הקטטה בחקלאי פרדס חנה ביוני 2022 | צילום מסך

אותה העת, בכניסה לכיתה ועל מנת שלא לאפשר לנאשם להיכנס ולהתעמת עם אותו תלמיד, עמדו בדלת הכניסה וחסמו בגפם את המעבר אנשי צוות בית הספר – בהם יועץ השכבה, מנהל השכבה, מנהל השכבה ומורה.

על פי כתב האישום, איים הנאשם על מורה בכך ש"יפרק לו את הצורה", אם הוא לא יזוז. משלא זז המורה מהדלת, תפס הנאשם, בצורת חניקה, בצווארו יחד עם החולצה. בנוסף,  ומתוך ניסיון להיכנס לכיתה ונוכח  התנגדותם של אנשי הצוות המקצועי לאפשר  לנאשם ובנו להיכנס, נגח הנאשם בפניו של יועץ השכבה וגרם לו לחבלה באזור העין.

כמו כן, הנאשם ובנו גרמו לחבלה ממש בדמות שריטות בידו של היועץ ולסימני חבלה בחזהו. בנסיבות אלה, משלא הצליחו להיכנס לכיתה, הנאשם לקח את בנו והלך לכיוון המדרגות. או אז, ניגשה אליו סגנית מנהלת ומחנכת והציעה  לו לשוחח עם המנהלת באמצעות הטלפון הנייד שלה. הנאשם תפס, כך על פי כתב האישום, את הנייד והטיח אותו בעוצמה ברצפה וכתוצאה מכך נשבר מגן המסך.

קראו גם >>
מורים ותלמידים פצועים בקטטה בתיכון 'חקלאי' פרדס חנה-כרכור [וידאו]
פרשת הקטטה בחקלאי פרדס חנה: מניין העצורים הגיע ל-7 בני נוער

בעקבות מעשים אלו, הואשם הנאשם בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה וחבלה ממשית, איומים, היזק לרכוש במזיד ותקיפה סתם.
לאחר שהושלמה החקירה של שוטרי תחנת זיכרון יעקב, הועבר התיק לתביעה המשטרתית שהגישה כעת כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

דרמה בחדרה: בועז ביטון התפטר מתפקידו כסגן יו"ר הועדה לתכנון ובניה | זו הסיבה

"ההחלטה ההזויה של הוועדה המחוזית, חייבת להתבטל ויפה שעה אחת קודם. שאם לא כן היא עלולה להשפיע על תוכניות רבות שנדונו בעבר, שמטרתם לאפשר לקדם תכניות היוצרות שינוי מהותי בצביון השכונות ופוגעות באיכות החיים של התושבים"

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן