אלה שבילי האופניים הבאים שייסללו בפרדס חנה-כרכור

אלה שבילי האופניים הבאים שייסללו בפרדס חנה-כרכור

-

מגדלור-פיד ♋

רוכבים – זה בשבילכם: שבילי אופניים חדשים אושרו לביצוע בפרדס חנה-כרכור. התחום שזוכה לתמיכת שרת התחבורה מירב מיכאלי שהורתה על קידום שבילי אופניים ברחבי הארץ יאפשר תחזוקת שבילים קיימים והקמתם של חדשים ברחבי המושבה. 

נכון להיום פרוסים ברחבי פרדס חנה-כרכור כ-5 ק”מ של שבילי אופניים. במושבה קהילה רחבה של רוכבי אופניים, זאת לצד טופוגרפיה המאפשרת תנועתיות ויוממות מיטבי. כחלק מקידום תרבות רכיבה באמצעים בטוחים, קידמה המועצה בשנה האחרונה תכנית רב שנתית לתחזוקת שבילים קיימים וסלילת שבילים חדשים שיגבירו את הקישוריות בין השכונות ובין מרכזי מסחר, תחנת הרכבת ועוד.

בשבוע שעבר נערכה פגישה בין נציגי המועצה לנציגי חברת נתיבי ישראל ומשרד התחבורה לקידום הנושא, וסוכם כי בראש סדר העדיפויות המקומי יוצב נושא קידום שבילי אופניים חדשים בצירי תחבורה עורקיים ראשיים. 

במסגרת הגעתו של מנכ”ל חברת נתיבי ישראל, ניסים פרץ, לצד הבשורות על תחילת העבודות בדרך הים בישר לראש המועצה הגר פרי יגור על אישור החברה בניהולו לתכנון, תקצוב וביצוע סלילת שלושה שבילי אופניים חדשים, באורך כולל של כ-10 ק”מ, לרבות הסדרת התאורה לאורכם וכלל מרכיבי הבטיחות –
בכביש 650 – דרך פיק”א, בכביש 651 – דרך הים ובכביש 652 – דרך הנדיב. 

“אלה בשורות גדולות ומשמעותיות”, מציינת פרי-יגור. “מ-5 ק”מ שבילי אופניים קיימים נצמח ל-15 ק”מ שבילי אופניים חדשים”. 

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן