מטבחים מעוצבים בחיפה – מה הסגנון המועדף עלינו?

יש לא מעט סגנונות עיצוב למטבחים, בין אם זה מטבח לבית חדש או לבית משופץ. הסגנון שאנחנו נבחר בו, צריך להתאים לשטח שעומד לרשותנו אך הוא גם צריך להתאים לצרכים שלנו
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מטבחים מעוצבים בחיפה – מה הסגנון המועדף עלינו?

יש לא מעט סגנונות עיצוב למטבחים, בין אם זה מטבח לבית חדש או לבית משופץ. הסגנון שאנחנו נבחר בו, צריך להתאים לשטח שעומד לרשותנו אך הוא גם צריך להתאים לצרכים שלנו

מגדלור-פיד ♋

תכנון ועיצוב בית חדש וכן בית אחרי שיפוץ, זה עניין לא פשוט. עלינו לקחת בחשבון נקודות שונות שיכולות להשפיע עלינו ביום יום, יכולות להשפיע עלינו בשגרת החיים שלנו ולאורך שנים ארוכות. חלק מהדברים אומנם נוכל לשנות, אך יש דברים שנתקשה מאוד לעשות, אם בכלל נוכל, וגם אם נחליט שאנחנו רוצים לשנות את זה, הרי שזה עלול לעלות לנו לא מעט כסף ולגבות מאיתנו לא מעט השקעה בזמן.

המטבח הוא דוגמא טובה לכך. הרי כשאנחנו בוחרים לתכנן ולעצב את המטבח שלנו בצורה מסוימת, אז מן הסתם, יש לכך משמעות. אנחנו לא יכולים לשנות את התכנון והעיצוב כל שבוע ואפילו לא כל שנה. מטבח עולה אלפי עשרות שקלים, התכנון והעיצוב לוקחים הרבה מאוד זמן, וכן גם ההתקנה שלו. לכן, אנחנו צריכים לבחון היטב איך בדיוק נרצה לעצב אותו, איזה עיצוב מועדף עלינו, בכל היבט, בכל פרמטר, לפני שנחליט מה לקנות ולהתקין. ככל שנלמד את התחום ביותר, כך נוכל לעשות בחירה הרבה יותר טובה, יותר ממוקדת ורלוונטית גם לצרכים שלנו וגם למה שאנחנו אוהבים.

צילום: pexels

 

אנחנו יכולים למצוא חברות שמציעות מטבחים מעוצבים בחיפה ובכל מקום אחר בארץ. חלק מהחברות מציעות לנו מטבחים מתוך קטלוגים שלהן, אחרות יציעו לנו אפשרות לעצב את המטבח על פני סגנון ועיצוב שמועדף עלינו, כמו כן, אנחנו נוכל למצוא דוגמאות של מטבחים מעוצבים מקוריים, כאלה שתוכננו ועוצבו על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום.

חשוב לציין, חברות אשר מציעות מטבחים מעוצבים בחיפה ובמקומות אחרים, לומדות את הצרכים של הלקוחות, מכירות בטרנדים ואופנות, מנסות הרבה פעמים גם להכתיב דברים משלהן, זאת על מנת לייצר מטבח מקורי, וכן הן מנסות כל הזמן לחדש ולשנות. על כן, מה שנמצא בקטלוגים היום, זה לא בהכרח מה שנמצא בקטלוגים עוד שנה או עוד שנתיים.

מה הסגנון שלנו?

כפי שאנחנו יודעים, יש לא מעט סגנונות עיצוב למטבחים, בין אם זה מטבח לבית חדש או לבית משופץ. החל מסגנונות עיצוב קלאסיים, כולל מטבח צרפתי, מטבח אנגלי, מטבחי כפרי, וכמובן מטבח עירוני סטנדרטי, שיש כאלה שיאמרו שהוא נטול עיצוב וכלה בעיצובים יותר מודרניים, כולל מטבחים הייטקיסטיים, כאלה שמבוססים על מינימליזם בחומר, מינימליזם מבחינת העיצוב, ומשאירים הרבה יותר מקום פנוי.

צריך לומר, הסגנון שאנחנו נבחר בו, צריך להתאים לשטח שעומד לרשותנו אך הוא גם צריך להתאים לצרכים שלנו. אנחנו לא צריכים לבחור מטבח בסגנון מסוים, למשל, מטבח כפרי, רק בשביל שהוא יהיה יפה, בזמן שהוא לא מתאים לצרכים שלנו, לא מתאים למה שאנחנו מחפשים ולאופן בו אנחנו מתכוונים להשתמש בו.

הסגנון יכתיב הרבה פעמים את צורת העבודה שלנו בפועל ועל כן, אנחנו צריכים לדעת איך אנחנו עובדים במטבח, בשביל לבחור סגנון שיתאים לנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן