יו”ר האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר, נתניהו: “אור עקיבא – אימפריה” [וידאו]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

יו”ר האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר, נתניהו: “אור עקיבא – אימפריה” [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋

ראש הממשלה לשעבר ויו”ר האופוזיציה, תושב קיסריה, בנימין נתניהו, אמר במהלך ועידת השלטון המקומי MUNIEXPO 2021 שנערכה לפני כשבוע, כי אור עקיבא הפכה להיות “אימפריה”. 

“אני בא עכשיו מקיסריה, אתם יודעים איפה זה קיסריה?”, שאל נתניהו. “זה הפרבר של אור עקיבא. ראיתם מה קורה באור עקיבא? ראיתם מה קורה שם? אור עקיבא אימפריה. בתים, מגדלים, פארקים, גנים.

“אנשים באים, צעירים, זוגות צעירים, הכל גדל, מתפתח. מה זה היה, זה היה צריפים. הדבר הזה בא כתוצאה מתפיסה ברורה שהנהגתי אותה יחד איתכם יחד עם חבריי בממשלה ובכנסת, שאמר תניח את השטויות. תפרוץ אצ המרווח הזה מחדרה, גדרה, עם בליטה קטנה בירושלים. תפתח את התחבורה”.

 

נתניהו אמר את הדברים דווקא בתקופה המטלטלת ביותר של העירייה בשנים האחרונות. ראש העיר יעקב אדרי מורחק מתפקידו מאז חודש נובמבר וצפוי לחזור לשמש בתפקיד ראש העיר, ללא סמכויות רבות, ביום ראשון הבא, 7.11.2021.

קראו גם: 
גובר לחץ תושבים להקמת ועדה קרואה באור עקיבא: “תחזיר את הסדר לעיר”

במקביל, פועלת קבוצת תושבים נרחבת להקמתה של ועדה קרואה בעיר. הקבוצה מחתימה תושבים על עצומה שתועבר למשרד הפנים, שיגרה מכתבים למשרד הפנים ולשרת הפנים איילת שקד, פתחה קבוצות וואטסאפ ופייסבוק ומנסה לשכנע עוד ועוד תושבים להצטרף לדרישה.

“לאחר שיחות עם מספר גורמים במשרד הפנים אנו מבינים שיש היתכנות גבוה להקמה של ועדה קרואה בעיר”, מסרו חברים בקבוצה. “נראה שלחץ נוסף של תושבים בשלב הזה יכול להיות משמעותי ולקדם את הקמת הועדה. אם יש אנשים שמוכנים להיות שותפים לקבוצה שמובילה את הנושא, פנו אלינו”.

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן