חדרה: שירותי הדואר בבית אליעזר ישודרגו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חדרה: שירותי הדואר בבית אליעזר ישודרגו

-

מגדלור-פיד ♋

במסגרת פעילות חברת דואר ישראל לשדרוג השירותים הניתנים לתושבי חדרה, התקיימה פגישה בין סמנכ”ל השיווק והשירות בחברת דואר ישראל בשמת שדה, לבין ראש העיר חדרה צביקה גנדלמן. בפגישה נכח גם מנהל אזור העמקים בחברת דואר ישראל יגאל מקולי.

בתחילת הפגישה סקרה שדה את שירותי הדואר הניתנים בעיר חדרה באמצעות 14 יחידות למסירת דואר, מהן 2 סניפי דואר ו-2 סוכנויות דואר.

שדה ציינה כי לאור הגידול בהזמנת חבילות מחו”ל על-ידי תושבי חדרה, פתחה חברת דואר ישראל בשנתיים האחרונות עשרה מרכזי מסירת חבילות ודברי דואר רשומים בחדרה.

כך למשל, בשנת 2018 חדרה דורגה במקום ה- 16 בארץ בהזמנת חבילות ביחס לגודל האוכלוסייה עם 886 אלף חבילות, כאשר כל תושב חדרה הזמין מחו”ל 8.6 חבילות בממוצע.

גנדלמן עם נציגי דואר ישראל || צילום: דוברות העירייה

סמנכ”ל השיווק והשירות בחברת דואר ישראל בשמת שדה אמרה כי, “אני פועלת כדי לסיים את הליכי המכרז לאיתור סוכנות דואר חדשה בשכונת בית אליעזר ובכוונתי להרחיב את פעילותה באמצעות הפעלתה בשעות ארוכות יותר, מהלך אשר יוביל לצמצום זמני ההמתנה”.

בשמת סיכמה את הפגישה : “הפגישה הייתה טובה ואני מודה לראש העיר על האירוח החם ועל שיתוף הפעולה”.

ראש העיר צביקה גנדלמן: “דואר ישראל הוא גורם משמעותי בחיי הקהילה של תושבי חדרה ולכן אני מברך על שיתוף הפעולה עם הדואר ועל הנכונות לשפר את השירות לרווחת התושבים. אני מאמין שהרחבת מערך השירות של הדואר בחדרה בכלל ובבית אליעזר בפרט, תוריד את זמני ההמתנה בסניפים ותגדיל את שביעות רצון התושבים”.

בית הדואר במרכזי בחדרה || צילום ארכיון
42470cookie-checkחדרה: שירותי הדואר בבית אליעזר ישודרגו

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן