עמדות הגזם החדשות שמוקמות בפרדס חנה-כרכור מעוררות ביקורת: "בזבוז של כסף, חוטאות למטרה"

חבר האופוזיציה בפרדס חנה-כרכור אייל כגן, מבקש מראשת המועצה הגר פרי יגור לעצור את בנייתן של עמדות הגזם החדשות המוקמות במושבה - כי הן אינן יעילות לדבריו ומביאות לבזבוז כספי מיותר || המועצה: "בימים הקרובים עם כניסתו של קבלן הגזם החדש נבחן את עמידותן של העמדות"

חבר מועצת פרדס חנה-כרכור, אייל כגן, פנה לאחרונה לראשת המועצה הגר פרי יגור, והציע לה לעצור את בניית פינות הגזם החדשות במושבה.

לדבריו, "עוד לא מאוחר לעצור את הפיאסקו ובזבוז כספי הציבור הכרוכים בבניית פינות הגזם החדשות. מבלי להכנס בשלב הזה לכל הליך התכנון הלקוי ותהליך הביצוע, מציע לחשב מסלול מחדש".

כגן טוען כי תכנון הפינות החדשות לא יעיל וגורם ליותר בלאגן מאשר תועלת אמיתית, כשהתושבים לא תמיד מצייתים וזורקים אל הפינות החדשות מכל הבא ליד. כגן אף צרף תמונות שמאששות את טענותיו.

קראו גם:

21 זכאים נרשמו להגרלה האחרונה של מחיר למשתכן בפרויקט ‘משכנות’ בפרדס חנה-כרכור

פנים חדשות בניהול בתי הספר ‘כרכור’ ו-‘ישורון’ בפרדס חנה-כרכור: הכירו את איריס חזיזה ושלומי ואזנה

סאגת תיכון חקלאי בפרדס חנה: העברת הבעלות לרשת “אורט” אושרה, אבל לזמן קצר יותר

כזכור, החל מ- 2.8.2020 עברה פרדס חנה-כרכור לימי פינוי גזם וגרוטאות חדשים. במסגרת כך, הודיעה המועצה כי ערכה שינוי וייעול של קווי איסוף הגזם והגרוטאות, לצד הגברת סבבי הפינוי החל מתחילת ספטמבר והסדרת כ- 120 עמדות גזם חדשות.

מתאריך 10.8.2020 החלה אף אכיפה מוגברת לדברי המועצה, בנוגע לאיסוף הגזם והגרוטאות.

ואולם כאמור, ישנה כבר ביקורת על הנושא. חבר המועצה כגן הוסיף כי "פינות הגזם החדשות לא יעילות, לא יתפקדו (כבר לא מתפקדות כפי שניתן לראות מהתמונות המצורפות) ועולות סכום בלתי נתפס של מיליון ש"ח".

תושבים רבים הגיבו לפוסט שהעלה כגן ברשת החברתית והעבירו ביקורת על קבלת ההחלטה להקים את עמדות הגזם המדוברות. בין היתר אמרו תושבים: "יש בעיה רצינית עם פסולת וגזם והביצוע הנ"ל מחטיא את המטרה. לא מתאים לישוב הרוצה להיות מושבה ירוקה. בתקווה שיתעוררו".

מהמועצה נמסר בתגובה: "המועצה פועלת בחודשים האחרונים לשיפור חזות היישוב, שכפי שציינתם בכתבה, כוללת בין השאר החלפת קבלן פינוי גזם וגרוטאות, שינוי ימי הפינוי ופעולות רבות ונוספות שמוביל אגף שפ"ע. בימים הקרובים עם כניסתו של קבלן הגזם החדש נבחן את עמידותן של העמדות תפעולית ונפעל בהתאם לצורך".

אירוע זיכרון למאות נרצחים, חטופים ונעדרים נערך אמש בשדות ים: "הצלנו מאות אנשים"

מפיקי פסטיבל הנובה שהשתתפו באירוע בקיבוץ שליד קיסריה אמרו: ״אנחנו קוראים לכל מי שנכח במסיבה להגיע אלינו למתחם הטיפולים ולקבל תמיכה וסיוע. אתם לא לבד!״ | השלושה סיפרו על מאמצי החילוץ תחת אש שאפשרו להציל חיים של מאות אנשים

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חמ"ל – הודעות חירום מידיות • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב • לקבוצת חדשות חריש
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

הקשר המיוחד שנרקם בין חייל המילואים מאור עקיבא לאביחי ברודץ, שאשתו ושלושת ילדיהם חזרו משבי חמאס [וידאו]

ברודץ, שהפך לסמל הפעילות לשחרור החטופים, סיפר כי פגש אנשים נפלאים בדרך שעבר מאז יום ה-7.10 ועד היום | אחד מאותם אנשים שפגש והפך מאז אותה שבת מקוללת לחבר של ממש הוא חייל המילואים עידו בוהדנה (24) מאור עקיבא

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן