31 אקדחים ותת מקלע נתפסו לאחר ניסיון הברחה משטח ירדן אל בקה אל גברייה באיזור חדרה

31 אקדחים ותת מקלע נתפסו לאחר ניסיון הברחה משטח ירדן אל בקה אל גברייה באיזור חדרה

-

מגדלור-פיד ♋

הותר לפרסום: בפעילות היחידה המרכזית של מחוז צפון במשטרת ישראל סוכלה הברחה של עשרות אקדחים ותת מקלע משטח ירדן לבקה אל גרבייה באיזור חדרה.

אתמול (א’) הותר לפרסום כי בתאריך 18/4/19 (חמישי) בשעות הלילה, בתום פעילות סמויה, סיכלו בלשי היחידה המרכזית של משטרת ישראל בשיתוף לוחמי צה”ל הברחת נשקים מירדן לישראל.

“בפעילות מבצעית ממוקדת ששילבה יכולות מודיעניות ואמצעים טכנולוגים ובוצעה על ידי כלל יחידות הימ”ר וחיילי חטיבת הבקעה של צה”ל, הצלחנו לסכל הברחת נשקים במסגרת המאבק המתמשך בגורמי פשיעה הפוגעים בביטחון הציבור”, מסר מ’ הימ”ר בתום הפעילות המורכבת.

האקדחים שנתפסו בדרך לבקה. צילום: דוברות המשטרה

במהלך הפעילות הסמויה בסמוך לגבול ירדן -ישראל, הבחינו הבלשים בחשוד אשר העביר לשטח ישראל תיק גדול.

בתום הפעילות המורכבת בשעות הלילה, עצרו הבלשים שני חשודים (30,32 באקה אל גרבייה) שהגיעו סמוך לגבול על מנת לאסוף את התיק. בבדיקת התיק נתפסו 31 אקדחים מסוגים שונים ותת מקלע אחד.

במקביל למעצר החשודים בסמוך לגבול, הצליחו הכוחות לעצור שני חשודים נוספים (25 באקה אל גרבייה) שהמתינו בכלי רכב בתחנת דלק סמוכה. החשודים על פי החשד היו אמורים לנסוע בשני כלי רכב ולהעביר את כלי הנשק לתחומי המדינה.

מעצר ארבעת החשודים הוארך ביום שישי(19/4/19) בבימ”ש נצרת. מעצר שני חשודים הוארך בחמישה ימים ומעצר שני חשודים נוספים הוארך בשבעה ימים.

בנוסף נתפסו שני כלי רכב מסוג טויוטה קורולה וג’יפ מסוג B.M.W אותם המשטרה תבקש לחלט בהליך המשפטי.

מהמשטרה נמסר: “משטרת ישראל תמשיך לפעול לאיתור כלי נשק,אמצעי לחימה וחשיפה של אותם עבריינים המסכנים את שלום הציבור עד להבאתם לדין על מנת למגר את תופעת האלימות והשימוש באמצעי לחימה ולשמור על שלומו וביטחונו של הציבור”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן