הנשק החדש נגד רחפנים של מאבטחי נתניהו – נחשף בביקור בקיסריה

הנשק החדש נגד רחפנים של מאבטחי נתניהו – נחשף בביקור בקיסריה

-

מגדלור-פיד ♋

ראש הממשלה בנימין נתניהו מטייל בישראל בימי חול המועד פסח וזוכה מן הסתם לפוקוס במקומות השונים אליהם הוא מגיע. בין היתר, טייל ראש הממשלה בצפון וברמת הגולן וצוותו אף שחרר לרשת כמה וכמה תמונות מהביקורים שלו באתרים השונים, יחד עם בני משפחתו.

ביום שני האחרון ביקר נתניהו בביתו השני – קיסריה, והגיע לחוף האקוודוקט ביישוב. מה שמשך את העין של כלי התקשורת לא היה הים והחול, אלא המאבטחים של נתניהו, שנצפו אוחזים בנשק לא מוכר.

ביבי נתניהו מסייר בגולן. צילום: דוברות רוה”מ

על פי האתר ynet, “הביקור הקטן הזה חשף נשק חדש שאחז אחד ממאבטחי ראש הממשלה – רובה ייעודי לנטרול רחפנים באוויר. הרובה שאחז המאבטח מנטרל את הרחפנים באמצעות שיבוש התדרים שבין הרחפן ליחידת השליטה שלו. כתוצאה מכך, הרחפן נוחת, מתרחק או מתרסק – תלוי בתוכנות ההגנה שלו”.

על פי האתר, מדובר במוצר חדש המיוצר בסין, והחברה המייצרת אותו מוכרת אותו לגופי ביטחון ברחבי העולם. הנשק נועד לשבש את התדרים בהם נעזר רחפן בכדי לעוף באוויר.

כאשר ראש הממשלה מסייר, ישנו אינטרס ביטחוני כי אף כלי טייס, לרבות רחפנים, לא יעופו מעליו. הנשק האחד של המאבטחים צפוי לתת מענה לאיום הזה.


—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן