מטופלת השתוללה באגף הרווחה בחדרה: “ירקה, איימה, קיללה והשליכה מסך מחשב”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מטופלת השתוללה באגף הרווחה בחדרה: “ירקה, איימה, קיללה והשליכה מסך מחשב”

-

מגדלור-פיד ♋

אגף הרווחה של עיריית חדרה השבית היום (רביעי ה-1 במאי) את שירותי האגף על כל שלוחותיו במחאה על אירוע אלימות קשה נגד עובדים סוציאליים.

אתמול (30.4) הגיעה אל המדור לטיפול בהתמכרויות מטופלת ותיקה שהייתה כעוסה על כך שכביכול לא קיבלה סיוע שביקשה. המטופלת התפרעה, ירקה, איימה, קיללה, השליכה את מסך המחשב של מנהלת המדור, והפכה כיסאות בחדר.

העובדים הסוציאליים במדור לטיפול בהתמכרויות התקשו להשתלט על האישה, והסתגרו בחדריהם בכדי להתגונן מפניה. עובד הקבלה במקום נאלץ להתמודד עם אלימות פיזית ומילולית קשה מצד המטופלת. למקום הוזמנו משטרה ושיטור עירוני, והוגשה נגדה תלונה.

לדברי מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, זיוה היימברג: “אי שביעות רצון של מטופלים היא לגיטימית ואנו קשובים תמיד. יחד עם זאת, יש לגנות אלימות על סוגיה ורבדיה ולפעול נגדה באפס סובלנות”.

איגוד העו”סים, מנכ”ל העירייה יעקב זיגדון ויו”ר ועד העובדים בעירייה גינו את האלימות ואישרו לסגור את שירותי אגף הרווחה בכל שלוחותיו כמחאה על האירוע.

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן הודיע כי הוא מחזק את ידי העובדים הסוציאליים וכל עובדי האגף הרווחה, ואמר כי העירייה נוקטת מדיניות של אפס סבלנות לאלימות מכל סוג שהוא נגד עובדי האגף או כל עובד אחר בעיריית חדרה. גנדלמן: “עובדי העירייה, ובהם עובדי אגף הרווחה, פועלים במסירות לטובת תושבי חדרה בכל תחומי החיים, ולא יעלה על הדעת כי יהפכו לשק אגרוף של תושבים הבוחרים באלימות כאמצעי להשגת פתרונות”.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך