מטופלת השתוללה באגף הרווחה בחדרה: “ירקה, איימה, קיללה והשליכה מסך מחשב”

מטופלת השתוללה באגף הרווחה בחדרה: “ירקה, איימה, קיללה והשליכה מסך מחשב”

-

מגדלור-פיד ♋

אגף הרווחה של עיריית חדרה השבית היום (רביעי ה-1 במאי) את שירותי האגף על כל שלוחותיו במחאה על אירוע אלימות קשה נגד עובדים סוציאליים.

אתמול (30.4) הגיעה אל המדור לטיפול בהתמכרויות מטופלת ותיקה שהייתה כעוסה על כך שכביכול לא קיבלה סיוע שביקשה. המטופלת התפרעה, ירקה, איימה, קיללה, השליכה את מסך המחשב של מנהלת המדור, והפכה כיסאות בחדר.

העובדים הסוציאליים במדור לטיפול בהתמכרויות התקשו להשתלט על האישה, והסתגרו בחדריהם בכדי להתגונן מפניה. עובד הקבלה במקום נאלץ להתמודד עם אלימות פיזית ומילולית קשה מצד המטופלת. למקום הוזמנו משטרה ושיטור עירוני, והוגשה נגדה תלונה.

לדברי מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, זיוה היימברג: “אי שביעות רצון של מטופלים היא לגיטימית ואנו קשובים תמיד. יחד עם זאת, יש לגנות אלימות על סוגיה ורבדיה ולפעול נגדה באפס סובלנות”.

איגוד העו”סים, מנכ”ל העירייה יעקב זיגדון ויו”ר ועד העובדים בעירייה גינו את האלימות ואישרו לסגור את שירותי אגף הרווחה בכל שלוחותיו כמחאה על האירוע.

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן הודיע כי הוא מחזק את ידי העובדים הסוציאליים וכל עובדי האגף הרווחה, ואמר כי העירייה נוקטת מדיניות של אפס סבלנות לאלימות מכל סוג שהוא נגד עובדי האגף או כל עובד אחר בעיריית חדרה. גנדלמן: “עובדי העירייה, ובהם עובדי אגף הרווחה, פועלים במסירות לטובת תושבי חדרה בכל תחומי החיים, ולא יעלה על הדעת כי יהפכו לשק אגרוף של תושבים הבוחרים באלימות כאמצעי להשגת פתרונות”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-
לכל העדכוניםחדשות חדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן