מטופלת השתוללה באגף הרווחה בחדרה: "ירקה, איימה, קיללה והשליכה מסך מחשב"

מאת: שרון לוי, 1.5.19, 12:09

אתמול (30.4) הגיעה אל המדור לטיפול בהתמכרויות מטופלת ותיקה שהייתה כעוסה על כך שכביכול לא קיבלה סיוע שביקשה. המטופלת התפרעה, ירקה, איימה, קיללה, השליכה את מסך המחשב של מנהלת המדור, והפכה כיסאות בחדר. בתגובה השביתו עובדי הרווחה את העבודה הבוקר

אגף הרווחה של עיריית חדרה השבית היום (רביעי ה-1 במאי) את שירותי האגף על כל שלוחותיו במחאה על אירוע אלימות קשה נגד עובדים סוציאליים.

אתמול (30.4) הגיעה אל המדור לטיפול בהתמכרויות מטופלת ותיקה שהייתה כעוסה על כך שכביכול לא קיבלה סיוע שביקשה. המטופלת התפרעה, ירקה, איימה, קיללה, השליכה את מסך המחשב של מנהלת המדור, והפכה כיסאות בחדר.

העובדים הסוציאליים במדור לטיפול בהתמכרויות התקשו להשתלט על האישה, והסתגרו בחדריהם בכדי להתגונן מפניה. עובד הקבלה במקום נאלץ להתמודד עם אלימות פיזית ומילולית קשה מצד המטופלת. למקום הוזמנו משטרה ושיטור עירוני, והוגשה נגדה תלונה.

לדברי מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, זיוה היימברג: “אי שביעות רצון של מטופלים היא לגיטימית ואנו קשובים תמיד. יחד עם זאת, יש לגנות אלימות על סוגיה ורבדיה ולפעול נגדה באפס סובלנות”.

איגוד העו”סים, מנכ”ל העירייה יעקב זיגדון ויו”ר ועד העובדים בעירייה גינו את האלימות ואישרו לסגור את שירותי אגף הרווחה בכל שלוחותיו כמחאה על האירוע.

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן הודיע כי הוא מחזק את ידי העובדים הסוציאליים וכל עובדי האגף הרווחה, ואמר כי העירייה נוקטת מדיניות של אפס סבלנות לאלימות מכל סוג שהוא נגד עובדי האגף או כל עובד אחר בעיריית חדרה. גנדלמן: “עובדי העירייה, ובהם עובדי אגף הרווחה, פועלים במסירות לטובת תושבי חדרה בכל תחומי החיים, ולא יעלה על הדעת כי יהפכו לשק אגרוף של תושבים הבוחרים באלימות כאמצעי להשגת פתרונות”.

אולי יעניין אותך גם:

מאי בכיף במקס קניון אורות! ב-20.5 – המופע “טוויגי גיבור בריאות”. כניסה חופשית. לעוד מופעים הקליקו >>

דרוש/ה: עובד/ת ייצור לחדר נקי לחברה בינלאומית בתחום מכשור רפואי.  לפרטים: 04-8383758 או הקליקו >> (השמה אורות)

אל תיקחו לריאות: 2 יישובים באיזור חדרה מצויים בצמרת המקומות הכי מזוהמים בישראל >> (מגדלור ניוז)

להשכרה דירת 4 חד ברחוב החרמון קומה 4 כניסה מידיית רק 3400 ש”ח >> (איציק אזולאי נכסים)

– תוכן ממומן מגדלור תקשורת פרסום ושיווק – 

>> חם במגדלור ניוזמ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות