הקמת אולם ספורט לבית ספר ‘מעיינות’ בכרכור: זה מה שמעכב כרגע את התוכנית

המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור אומרת החודש בנושא אולם הספורט בבית הספר הייסודי ‘מעיינות’ בכרכור, כי באופן עקרוני היא אישרה את הקמתו – אך הדבר תלוי במענק שצריך להתקבל מרשות הספורט. הבעיה: קול קורא למענק טרם יצא נכון לחודש אוקטובר 2021.

כזכור, הורים בבית הספר דרשו בשנים האחרונות הקמת אולם ספורט לבית הספר, בית ‏הספר השני בגודלו בכרכור שמונה כ-550 תלמידים.

‏בספטמבר 2020, חתמו התושבים על עצומה בכדי לקדם את המהלך מול המועצה. השנה נכנס בית הספר לשנתו ה-12. “דורות רבים של תלמידים שסיימו את לימודייהם במוסד לא זכו לאולם ספורט חרף בקשות ההורים והבטחות המועצה להקמת אולם ספורט במהלך השנים”, נכתב אז.


“אין צורך להסביר את הצורך באולם שכזה הן לטובת התלמידים והן לטובת הקהילה. אולם זה ישמש את בית הספר בשיגרה ובימים בהם מזג האויר לא מאפשר שעורי ספורט וטקסים במגרש. כמו כן, אולם זה ישימש את הקהילת בית הספר ותושבי מזרח כרכור בשעות אחה”צ לפעיליות שונות כגון חוגי ופעיליות ספורט שונים”.

קראו גם >>

ההורים הוסיפו כי “בשנת 2020 יצא המועצה בהצהרה שהיא השקיע כ-50 מליון ש”ח בבינוי במוסדות ברחבי הישוב. לצערינו מעיינות לא זכה לתקציב משמעותי. יש לציין שעלות אולם ספורט נמדדת ב כ-4 מליון ש”ח שמתחלקים 50/50 עם מפעל הפיס. מי יתן וגם ילדינו יכלו לזכות באולם ספורט”.

ממועצת פרדס חנה-כרכור נמסר בתגו‏בה בנושא כי “לראשונה ולאחר שנים של דיבורים, ‏ראש המועצה, הגר פרי יגור שמה את קידום ‏האולם בראש סדר העדיפות ופועלת כעת ‏להקמתו. האולם יקום. כפי שמפורט בתך ‏כנית הפיתוח ביצוע האולם כפוף לקבלת ‏מענק מרשות הספורט. נכון למוער זה לא ‏פורסם קול קורא להגשת בקשות התקצוב, ‏ברגע הפרסום ולאחר האישור הפרויקט ‏ייצא לדרך”.

.

.


דילוג לתוכן