![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2017/07/פולדי-שוורץ.jpeg?resize=800%2C633&ssl=1)
הלווייתו של תושב פרדס חנה-כרכור, פולדי שוורץ ז”ל, שנהרג כתוצאה מנפילת קיר תאורה ביום שני במהלך ההכנות לאירוויזיון 2019 בתל אביב, נערכה אמש (רביעי) בשעות הערב.
האמן והיוצר ישראל כסיף, תושב משמרות, הכיר את פולדי היטב והוכה בהלם כאשר נודע לו דבר מותו. אמש כתב כסיף כי “ב-21:00 בערב, כארז זקוף על קברך, עמד ארז בנך ואמר את הקדיש . זו דרכו של עולם, שבן יקדש את נשמת אביו. כמו סצנה מסרט אימה. המוני חברים ומוקירים, שנפגשים פתאום באמצע הלילה בבית קברות. כמו חלום, כלומר סיוט. ואף אחד לא מבין, איך ולמה? נכון, “כל אחד צריך בסוף למות”, אבל לא מרשלנות!”.
כסיף כתב עוד כי “אדם נמדד כנראה גם במותו. לכל מאות האנשים שהגיעו אתמול היו אותם בדיוק, אותם מילים: “פולדי, איזה איש של אהבה, החיוך, החיוך. עם הרעמה הבלונדינית הרכה שמשרה נעימות על כל הפוגש אותך. נוח בשלום בגן עדן (כי מגיע לך !) תהא מנוחתך. לנצח אזכור את הלילות שהעברתי איתך בשיחה ושאלה, וכמה תמיד היית , פשוט היית. דליה, ארז ומאי אהובים. באמת שאין מילים. רק זכרון אהוב וגדול”.
כזכור, ביום שני השבוע, בשעות הצהריים נמסר על תאונת עבודה במתחם האירווזיון בת”א במעורבות תושב פרדס חנה.מהמקום דווח כי במהלך פריקת משאית ציוד בחניון האקספו בת”א, אחת מעגלות התאורה נפלה על פועל שעבד במקום. העובד שוורץ טופל במקום על ידי מד”א ופונה במצב בינוני-קשה (עפ”י גורמי רפואה) לאיכילוב. שוטרים הגיעו למקום וזומן נציג משרד העבודה.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2019/03/030-האירווזיון-בתא-צילום-עיריית-תא.jpg?resize=334%2C186&ssl=1)