זעקת מכריו של פולדי שוורץ: "נכון, כל אחד צריך בסוף למות, אבל לא מרשלנות!"

פולדי שוורץ ז"ל

הלווייתו של תושב פרדס חנה-כרכור, פולדי שוורץ ז"ל, שנהרג כתוצאה מנפילת קיר תאורה ביום שני במהלך ההכנות לאירוויזיון 2019 בתל אביב, נערכה אמש (רביעי) בשעות הערב.

האמן והיוצר ישראל כסיף, תושב משמרות, הכיר את פולדי היטב והוכה בהלם כאשר נודע לו דבר מותו. אמש כתב כסיף כי "ב-21:00 בערב, כארז זקוף על קברך, עמד ארז בנך ואמר את הקדיש . זו דרכו של עולם, שבן יקדש את נשמת אביו. כמו סצנה מסרט אימה. המוני חברים ומוקירים, שנפגשים פתאום באמצע הלילה בבית קברות. כמו חלום, כלומר סיוט. ואף אחד לא מבין, איך ולמה? נכון, "כל אחד צריך בסוף למות", אבל לא מרשלנות!". 

כסיף כתב עוד כי "אדם נמדד כנראה גם במותו. לכל מאות האנשים שהגיעו אתמול היו אותם בדיוק, אותם מילים: "פולדי, איזה איש של אהבה, החיוך, החיוך. עם הרעמה הבלונדינית הרכה שמשרה נעימות על כל הפוגש אותך. נוח בשלום בגן עדן (כי מגיע לך !) תהא מנוחתך. לנצח אזכור את הלילות שהעברתי איתך בשיחה ושאלה, וכמה תמיד היית , פשוט היית. דליה, ארז ומאי אהובים. באמת שאין מילים. רק זכרון אהוב וגדול". 

כזכור, ביום שני השבוע, בשעות הצהריים נמסר על תאונת עבודה במתחם האירווזיון בת”א במעורבות תושב פרדס חנה.מהמקום דווח כי במהלך פריקת משאית ציוד בחניון האקספו בת”א, אחת מעגלות התאורה נפלה על פועל שעבד במקום. העובד שוורץ טופל במקום על ידי מד”א ופונה במצב בינוני-קשה (עפ”י גורמי רפואה) לאיכילוב. שוטרים הגיעו למקום וזומן נציג משרד העבודה. 

האירוויזיון בתל אביב || צילום: עיריית תל אביב

כסיף כתב עם היוודע האירוע הטראגי: "פולדי לא! לא נכון! זה לא אתה! עוצר בצד הדרך מחיפה רועד ולא מעכל .את לכתך ועוד יותר את הסיבה. הבת שלי מתקשרת ומודיעה, ואני נחנק אבל לא מופתע, כי ידעתי על הלב שלך ולא דיברנו כבר יותר משנה. ואז אני שומע ממה. כל המעקפים וניתוחי לב וההשתדלויות בשביל מה? בשביל למות מרשלנות?". 

כסיף הוסיף: "הכרנו בחנות האגדית שהיתה לכם, 'כד וחומר' במושבה, ואז הפכנו לשכנים בית מול בית. ואתה ודליה ומאי וארז נהייתם כמו משפחה. ה'דודים' של הילדים. וכמה ערבים שהעברנו יחד יא-אלוהים. לא מעכל לא מעכל ולא רוצה גם! אני כועס! פולדי שוורץ -איש מדהים. תודה על הזכות להכיר אותך. נוח לפחות על משכבך בשלום". 

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן