קורס אחד – ותקבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל לסחור

קורס מסחר בשוק ההון, אחד, מקצועי, שמקנה ידע נרחב והכל בליווי אישי של התלמידים. אלירן זנטי, הבעלים של EZ טרייד עם שיטת הלימוד שתתן לכם את הכלים והידע להתחיל לסחור בבורסה ובשוק ההון - והכל בקורס אחד מרוכז

קורס אחד – ותקבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל לסחור

קורס מסחר בשוק ההון, אחד, מקצועי, שמקנה ידע נרחב והכל בליווי אישי של התלמידים. אלירן זנטי, הבעלים של EZ טרייד עם שיטת הלימוד שתתן לכם את הכלים והידע להתחיל לסחור בבורסה ובשוק ההון - והכל בקורס אחד מרוכז

מגדלור-פיד ♋

מהי בורסה? מי הם הגורמים המובילים הפועלים בשוק? והאם כדאי לי לקנות מניה שיועץ השקעות בבנק המליץ עליה? ברשת תוכלו למצוא כל מיני קורסים שמבטיחים לכם את הידע הדרוש כדי להתחיל לסחור בבורסה ובשוק ההון. אבל את השיטה אתם לא תאהבו בכלל: רוכשים קורס אחד במחיר מפתה, ואז מגלים כי מדובר בשיעור אחד או שניים וכדי לדעת עוד תצטרכו לשלם עוד ועוד. סכומים שמגיעים לכדי אלפי שקלים.

אלירן זנטי בדיוק בא כדי לעצור את הטרפת הזו: קורס מסחר בשוק ההון, אחד, מקצועי, מקנה ידע נרחב והכל בליווי אישי של התלמידים.

“אני דואג להציג את הכל בצורה אמיתית, בלי סודות ובלי למכור קורסים נוספים”, מסביר זנטי, הבעלים של EZ טרייד, המציעה תוכנית הכשרה וכלים פרקטים שמשמשים לאורך כל המסחר, החל ממבוא לשוק ההון עד לאסטרטגיות הכי מתקדמות עם ניהול סיכונים נכון שגורם לרווחים.

“כשבניתי את הקורס החלטתי לספר הכל בפעם אחת, בלי לחלק את הקורס לעוד ועוד חלקים שלא נגמרים. בנוסף, אני דואג להביא לתלמידים שלי את השולחן עבודה שלי, התלמידים מקבלים בצורה נוחה את התשובה לשאלה “איך אני סוחר?”, בלי להתעכב עם הבניה של תצוגת הסחירה.

קראו גם: 

המדריך למשקיע המתחיל: כך תלמדו לסחור בבורסה באמצעות הקורס המצוין של “EZ טרייד”

הקורס הדיגיטלי של EZ טרייד בנוי מ-13 שיעורים מצולמים, מקולטים, עם גישה לכל החיים וצפייה מתי שרוצים, ללא הגבלה. כל שיעור אורך 20-25 דקות.

שני השיעורים הראשונים מוכוונים לאנשים ללא רקע, ובהם התלמידים מקבלים את המידע הראשוני, מילון מושגים והסבר על כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים.

“מהשיעור השלישי אנחנו מתחילים לנתח מניות ואת השוק, להבין איך מנתחים, בין אם בפן הפנדומנטלי ובין אם בפן הטכני”, מסביר זנטי. “התלמידים מקבלים מטלות לבית והליווי נעשה מא’ ועד ת’, כדי לבדוק שאכן החומר הובן. אנחנו לומדים על כלים נוספים שמשתמשים בהם ומיישמים אותם בצורה פרקטית, גם במערכת המסחר וגם באתרים, עם הכלים שאנחנו מספקים”.

זנטי מדגיש כי לא מדובר רק בהבנת הכלים. הקורס מדריך את סדר הפעולות, נקיטת עמדה, כניסה ויציאה – מושגים חשובים בעולם הסחר. “האסטרטגיה שאנחנו פועלים בה היא מאוד חשובה”, הוא מסביר.

נושא נוסף בו נוגע הקורס הוא ניהול סיכונים – כמה כסף משקיעים ואיך מנהלים את הדרך נכון כדי למקסם רווחים.  לבסוף, עוסקים בהסקת מסקנות ובניתוח השוק.

תוכן מומלץ >>

— אגף הוידאו —–  השני בעיר: נפתח הסקייטפארק החדש במערב חדרה [לכתבה]
.

והאם צריך תוכנות מחשב מסוימות? “כל תלמיד פותח חשבון במערכת המסחר, והתלמידים שלנו מקבלים הטבת הצטרפות שכוללת החזר עמלות של 50$ למשך 3 חודשים”.

כל תלמיד מקבל גישה לדמו של המערכת בחינם, המיועדת למצטרפים של EZ טרייד. “העדיפות היא לסחור דרך המחשב, אבל נוכל לסחור גם דרך הטלפון. מבחינת נוחות, המחשב הוא הרבה יותר נוח ולסחור”.

EZ טרייד מציעה שיעור ראשון מהקורס בחינם, (לקבלת השיעור – הקליקו כאן).
רוצים להיכנס לעולם המניות? הקליקו כאן לפרטים נוספים: https://www.eztrade-stocks.com/ או חייגו 054-3317611. 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן