אולי יעניין אותך

מכבי

התפרצות הקורונה בפרדס חנה-כרכור: נחמן אש הדליק אש, הרשתות והתקשורת הארצית חוגגות

התפרצות הקורונה בפרדס חנה-כרכור: נחמן אש הדליק אש, הרשתות והתקשורת הארצית חוגגות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

פרדס חנה-כרכור עולה לכותרות, אבל לא בפן החיובי: פרויקטור הקורונה שדיווח אתמול בתדריך לעיתונאים שלו על התפרצות קורונה במוסדות חינוך במושבה – הביא את פרדס חנה לכותרות עם שלל כתבות, אזכורים וציוצים ברשתות החברתיות.

פרופ’ נחמן אש אמר אתמול בתדרוך לעיתונאים: “המגפה לא הסתיימה אבל מצבנו טוב בזכות החיסונים. ישנו אירוע חריג של הדבקה בפרדס חנה כרכור, שבמהלכו נדבקו עד כ-46 אנשים, בהם 38 ילדים, בשרשרת אחת. השרשרת התחילה משני הורים לא מחוסנים שהיו מאומתים. שלושת ילדיהם לומדים בבתי הספר. אחד הילדים לא שמר על בידוד לפני שאומת ופגש ילדים רבים בצופים ובבית הספר.

“ההתנהלות הזהירה שלנו חשובה גם בעת הזאת. מאחר שהילדים לא מחוסנים, מגבילים את פעילותם בפרט במקומות סגורים. אנחנו מקדמים אפשרות שיוכלו לבצע בדיקה 72 שעות לפני אירועים של התו הירוק. אנחנו בוחנים אפשרות להרחיב את מגבלות ההתקהלות. נודיע בקרוב על הארכת התוקף של התו הירוק”.

אתמול פרסם האתר של ישראל היום כתבה תחת הכותרת “הורים סירבו להתחסן – עשרות נדבקו והוכנסו לבידוד” בהקשר של פרדס חנה. הבוקר (שני) מפרסם ידיעות אחרונות כתבה בעיתון שלו תחת הכותרת “המושבה הצהובה” ומביא קולות של תושבים כועסים.

צילום מסך: עיתון ידיעות אחרונות

מהמועצה המקומית נמסר עוד אתמול בבוקר כי “נתוני התחלואה ביישוב נמצאים במגמת עלייה ונכון לשעה זו ישנם 40 מאומתים וכ-400 מבודדים. מספר מוקדי התפרצות התגלו בבתיה”ס שהמרכזיים בהם שבילים וחקלאי (בדגש על שכבת י’). ניידת דיגום הגיעה בשבוע שעבר לביה”ס שבילים ומחר, יום ראשון, תגיע ניידת דיגום לביה”ס החקלאי. בשלב זה 13 כיתות ו-3 גנ”י נמצאים בבידוד – הודעות מסודרות נמסרו ע”י צוותי החינוך להורים והילדים”.

בהמשך לכך, התגובות ברשת היו רבות ולא החמיצו את ההזדמנות לרכב על הנושא, חלקן מצחיקות וחלקן מעליבות כלפי אוכלוסיית פרדס חנה-כרכור.

מכבי
מכבי

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
1 ההודעה שלך
Inline Feedbacks
View all comments
שוגיגו
שוגיגו
26/04/2021 13:39

מה הבעיה? זו המציאות בפרדס חנה. יש התפרצות ויהיו מתים בקרב הלא מחוסנים.

דילוג לתוכן