הנס של רוית ויצמן מאור עקיבא: הצליחה להרות וללדת בגיל 50

ויצמן, בת 50, רווקה, ניסתה כל השנים להפוך לאמא - אך ללא הצלחה * היא השתתפה לפני כשנה באירוע לציון ל"ג בעומר בביתו של יואב שיינר שבירך אותה ושמר איתה על קשר * הברכות סייעו וויצמן בישרה לו את שתי הבשורות המרגשות מכולן: "אני בהיריון" ו"ילדתי"

הנס של רוית ויצמן מאור עקיבא: הצליחה להרות וללדת בגיל 50

ויצמן, בת 50, רווקה, ניסתה כל השנים להפוך לאמא - אך ללא הצלחה * היא השתתפה לפני כשנה באירוע לציון ל"ג בעומר בביתו של יואב שיינר שבירך אותה ושמר איתה על קשר * הברכות סייעו וויצמן בישרה לו את שתי הבשורות המרגשות מכולן: "אני בהיריון" ו"ילדתי"

מגדלור-פיד ♋

רוית ויצמן, מורה בחינוך המיוחד, תושבת אור עקיבא, ניסתה במשך שנים להביא ילדים לעולם – אך לא הצליחה. היא לא ויתרה והגיעה גם אל יואב שיינר. הסיפור פורסם לראשונה באתר “פוסטה”. שיינר, מוחק חובות סדרתי, מסייע לבני זוג מול בנקים ותאגידים, למחוק חובות כבדים ומשמעותיים. בשנות פעילותו הוא טיפח לעצמו תחביב נוסף – לשמש סנדק בבריתות, וזאת הוא עושה כמחווה לאותם אנשים להם סייע ותמך.

ובחזרה לויצמן. היא בת 50, רווקה, וכנגד כל הסיכויים היא הצליחה בגילה להיכנס להיריון וללדת בת, במהלך חודש פברואר האחרון. למסיבת ההודייה, איך לא, הגיע כמובן שיינר בעצמו שהוזמן על ידי ויצמן כאות תודה ועל הנס שקרה לה, לדבריה, לאחר ששיינר בירך אותה בהילולה לציון ל”ג בעומר. 

// צילום מסך: מתוך האתר “פוסטה”

שיינר מסתבר עורך מדי שנה הילולה במערת אליהו הנביא בחיפה הילולה לכבוד החג המעלה על נס את רבי שמעון בר יוחאי. בשנתיים האחרונות, בעקבות נגיף הקורונה, המערה היתה סגורה למבקרים, אך שיינר ערך אירוע חלופי בביתו שבפתח תקווה אליו הגיע רוית יחד עם חברותיה שהוזמנו על ידי שיינר. 

שיינר, שנודע לו כי לרוית אין ילדים, העניק לה ברכה אישית והקשר בין השניים נמשך. הוא מספר כי היה מברך את רוית בבריתות בהן שימש כסנדק. 

“לפני תשעה חודשים התקשרה רוית יום אחד, קורנת זורחת וצוהלת ובישרה לי שהיא בהיריון”, סיפר שיינר ל”פוסטה”, “היא ממש השתגעה ואני הרגשתי צמרמורות בכל חלקי הגוף”. 

שיינר שמר איתה על קשר לאורך תקופת ההיריון, תמך בה רגשית, התעניין בהתקדמות ההיריון – עד שקיבל את הבשורה המשמחת על הלידה. את מסיבת ההודיה הוא לקח על עצמו והיא נערכה במסעדת “סמי בכיכר” בחדרה.  

רוית נשאה דברים מרגשים במיוחד במהלך הערב. “אני מאוד מתרגשת ונרגשת… בכל התהליך שעברתי כאשר הזמנו אורחים לאירוע הזה אמרתי זה תהליך שקורה פעם ב-50 שנה… נדרשתי להרבה תמיכה נפשית ופיזית, ואני מודה למשפחתי… אבל יש מישהו מיוחד שבכל התהליך ביננו היה נס גלוי מה שקרה איתו, הגעתי אליו להילולה מצומצמת לרבי משעון בזמן הקורונה, ואמרתי לו שאני רוצה להיכנס להריון, ועושה טיפולים בכל דרך אפשרית, הוא לקח את זה כפרויקט בכל מסעותיו ברחבי הארץ בזעקה גדולה, וכאשר התקבל הנס מיד סיפרתי לו. הכותרת היא נסיה, ומכאן השם של הילדה… שיינר הוא איש רב חסד, צנוע מאוד ואיש מיוחד מאוד בשבילי, אנחנו כמו נפשות תאומות”.

לידיעה המלאה שפורסמה באתר “פוסטה” – הקליקו כאן. 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן