מחיר הזהב הישן – כמה הוא שווה לכם?

יש לכם זהב ישן שאתם לא משתמשים בו? יכול להיות שהוא שווה הרבה! במאמר זה נסביר מהו מחיר הזהב הישן ואיך אתם יכולים ליהנות מהשווי שלו

מחיר הזהב הישן – כמה הוא שווה לכם?

יש לכם זהב ישן שאתם לא משתמשים בו? יכול להיות שהוא שווה הרבה! במאמר זה נסביר מהו מחיר הזהב הישן ואיך אתם יכולים ליהנות מהשווי שלו

מגדלור-פיד ♋

מילה או שתיים על הזהב

רגע לפני שנדבר על המחיר שלו ועל למה זה אמור להיות חשוב לכם, בואו נדבר על הזהב באופן כללי. אם כן, הזהב מאז ומעולם היה מתכת יקרת ערך ומבוקשת והיות שכך, היא גם מגיעה בצורות שונות. לעתים מדובר על צורות כמו מטבעות ומטילים, שנועדו פשוט לתת ערך ברור לזה, ולעתים מדובר על תכשיטים או שיניים וכדומה, שאז הזהב משמש אותנו באופן ברור. הבעיה היא, שלא משנה באיזו צורה הזהב מגיע, אם הוא לא משמש אותנו, אנחנו לא באמת נהנים ממה שהוא יכול להציע לנו או מהערך הכספי שלו.

שימוש אפשרי בזהב ישן

על פי רוב, זהב ישן לא באמת יכול לשמש אותנו ובעיקר, כשהוא מגיע בצורה של מטילים או מטבעות. לדוגמה, אם מדובר על תכשיט, אפשר לבחור אם לענוד אותו או לא. אבל עם מטילי זהב או מטבעות זהב, אין באמת מה לעשות. אז איך בכל זאת אפשר ליהנות ממנו? על ידי מכירה! ועל כך נרחיב מיד.

צילום: יח”צ

מכירת זהב ישן

עכשיו אתם ודאי מבינים למה מחיר הזהב הישן יכול לעניין אתכם. אז בואו נתעכב על זה רגע ונבין מה זה אומר! אם כן, המשמעות העיקרית של מכירת זהב ישן היא האפשרות שלכם ליהנות מהערך הכספי של הזהב שאתם מחזיקים אצלכם ללא כל שימוש. למכירת הזהב הישן שלכם יש שתי אפשרויות עיקריות ובהמשך נסביר על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

מכירה לחנות

האפשרות הראשונה של מכירת זהב היא מכירה שלו לחנויות תכשיטים למיניהן. חנויות אלו ישמחו מאוד לקנות מכם את הזהב ללא קשר לצורתו. כלומר, הוא ממש לא חייב להיות בצורת תכשיט. יחד עם זאת, חשוב לדעת, שתמורת הזהב ודאי תקבלו זיכוי לרכישת תכשיטים באותה החנות בהתאם לשווי של מחיר הזהב הישן.

מכירה לקונה זהב

אפשרות נוספת של מכירת זהב היא מכירה שלו לקונה זהב. מן הסתם, גם קונה הזהב מאוד ישמח לרכוש את הזהב שלכם בכל צורה שהיא. ההבדל העיקרי בים מכירת הזהב לחנות תכשיטים לבין מכירתו לקונה זהב הוא התמורה: אצל קונה זהב תקבלו תמורת הזהב הישן כסף מזומן, בו תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם.

מחיר הזהב הישן – איך יודעים מהו?

אז איך יודעים מהו מחיר הזהב הישן? הדרך הקלה והנוחה ביותר לבדוק זאת היא באמצעות מחשבון זהב, אותו ניתן למצוא בקלות ברשת האינטרנט. מה שחשוב לדעת הוא, שכדי לקבל הערכה נכונה, יש לבצע את החישוב באותו יום מסחר בורסאי של יום המכירה, היות שערך מניית הזהב בבורסה משפיע ישירות על ערכו.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן