דקר את אשתו 3 פעמים מול ילדיהם הקטנים: כתב אישום נגד תושב אור עקיבא

על פי האישום, הגיע הנאשם למטבח, נצמד לאשתו והשניים החלו לקלל אחד את השני. הוא לקח סכין שהייתה במקום ודקר אותה בירך שמאל שלוש פעמים * האישה ניסתה להגיע לטלפון ללא הצלחה ונמלטה אל השכנים

דקר את אשתו 3 פעמים מול ילדיהם הקטנים: כתב אישום נגד תושב אור עקיבא

על פי האישום, הגיע הנאשם למטבח, נצמד לאשתו והשניים החלו לקלל אחד את השני. הוא לקח סכין שהייתה במקום ודקר אותה בירך שמאל שלוש פעמים * האישה ניסתה להגיע לטלפון ללא הצלחה ונמלטה אל השכנים

מגדלור-פיד ♋

דקר את אשתו מספר פעמים בעקבות ויכוח ביניהם: חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה בשבוע החולף (26.4) כתב אישום נגד תושב אור עקיבא.
המשטרה פתחה בחקירה בתאריך 20.4 עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר אירוע דקירה ב בדירה בעיר. האירוע על פי כתב האישום התרחש בשעה 9:30 בבוקר, לאחר שהנאשם אמיל ש’ (41), קם משנתו וחזה בילדיו מתחילים לריב ביניהם. הבן הבכור אמר להוריו כי לא הרביץ לאחיו ובתגובה נצמד ש’ אליו. האישה (35) אמרה לנאשם שלא יתקרב לילד וש’ החל לקלל אותה.

בשלב זה, על פי המתואר בכתב האישום, נצמד הנאשם של האישה וכשהיא אמרה לו לזוז, הוא אמר לה שהוא “לא נוגע בה”. לאחר שנצמד אליה פעם נוספת היא דחפה אותו מעליה, אז המשיך לקלל אותה והיא החזירה לו קללות.

לאחר כמה דקות, הכינה האישה אוכל לילדיה כששמעה ברקע את הבעל אומר לילדם: “אתה ילד זבל, חרא”. בתגובה ציינה האישה לש’ כי הוא כזה בעצמו והילד אמר לאביו גם כי הוא כזה. תוך כדי ההתרחשות החלו שוב צעקות בין השניים.

בשלב זה, על פי האישום, הגיע הנאשם למטבח, נצמד לאשתו והשניים החלו לקלל אחד את השני. הוא לקח סכין שהייתה במקום ודקר אותה בירך שמאל שלוש פעמים – מול ילדיו הקטנים. האישה נפצעה באורח קל עד בינוני וניסתה להגיע אל הטלפון שלה על מנת להזעיק את המשטרה, אך ש’ לקח לה את הטלפון.

בהמשך היא הצליחה להימלט ומהדירה ולהזעיק את השכנים לעזרה. היא הובהלה ממקום האירוע לבית החולים “הלל יפה”, שם אובחן כי הדקירות חדרו לעומק 1 ס”מ בירך מה שלווה בדם, רגישות ונפיחות. בבית החולים היא טופלה.


הסיפור לא הסתיים כאן, ואם לא מספיקות הדקירות, כתב האישום מציין כי שבוע לאחר מכן חנק הגבר את האישה לאחר עוד ויכוח ביניהם וכתוצאה מכך נגרמה לה חבלה ואדמומיות בצוואר.

שוטרי תחנת חדרה שהוזעקו למקום עצרו את החשוד לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בחדרה, כאמור במהלך השבוע הוגש כתב אישום חמור נגד החשוד על ידי חטיבת התביעות ובקשה למעצר עד תום הליכים. כתב האישום מייחס לאמיל ש’ פציעה כשעבריין מזויין ותקיפה הגורמת חבלה של ממש לבן זוג. בין עדי התביעה מצויים משפחתו של ש’ (חלקם מתגוררים בשכונת שז”ר), שכנים של בני הזוג, אנשי משטרה, שיטור עירוני, צוותי זיהוי פלילי ועוד.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-37 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן