תושבי חדרה, אור עקיבא וצפונה ייהנו מסגירת שדה דב? “כמות הטיסות מחיפה לאילת תוכפל”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבי חדרה, אור עקיבא וצפונה ייהנו מסגירת שדה דב? “כמות הטיסות מחיפה לאילת תוכפל”

-

מגדלור-פיד ♋

תושבי חדרה, אור עקיבא וקו החוף הצפוני ייהנו מאוד מסגירת שדה התעופה דב הצפויה בקרוב. בכלכליסט פורסם השבוע כי במידה ושדה התעופה דב בת”א ייסגר, מי שעשויים להינות מכך הם תושבי חדרה וצפונה – שכן הטיסות מחיפה לאילת צפויות להתגבר.

בתקופה האחרונה נשמעים קולות אשר מבקשים לדחות את סגירתו של השדה בגלל ההשפעה שתהיה לו על תיירות הפנים הישראלית, בעיקר לאילת.

שדה תעופה. צילום אילוסטרציה: פיקסביי

ואולם, בכלכליסט כאמור, פורסם השבוע כי “המרוויחים הגדולים מסגירתו של שדה דב, אם זו תהיה ההחלטה הסופית, הם תושבי חיפה וסביבתה. זאת משום שחברת ישראייר מתכננת להכפיל את מספר הטיסות שהיא מבצעת מחיפה לשדה התעופה רמון, אילת. אורי סירקיס, מנכ”ל ישראייר מעריך כי שדה דב לא ייסגר ב-1 ביולי, אבל לדבריו החברה ערוכה לכל תרחיש”.

עוד נכתב בכלכליסט כי “אנחנו מבצעים כיום כ-100 טיסות בחודש מחיפה לאילת ואם שדה דב ייסגר, אנחנו נכפיל את הפעילות בחיפה ונצא בקמפיין גדול עם מסר שמי שגר בקו מחדרה וצפונה עדיף לו שיטוס מחיפה לאילת. שכן בחיפה השדה הוא עם אווירה של שדה פרטי והחניה בו היא בחינם והוא יהיה לנוסעים גם נוח יותר”.

58160cookie-checkתושבי חדרה, אור עקיבא וצפונה ייהנו מסגירת שדה דב? “כמות הטיסות מחיפה לאילת תוכפל”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן