יוזמה חדשה בחדרה: אזרחים ותיקים וניצולי שואה ייסעו בחינם במוניות

יוזמה חדשה בחדרה: אזרחים ותיקים וניצולי שואה ייסעו בחינם במוניות

-

מגדלור-פיד ♋

מ”מ ראש העיר ניר בן-חיים מקדם פרויקט סיוע לאזרחים ותיקים וניצולי שואה, ונפגש בנושא עם נציגי עמותת “יד לעזרה בישראל”, ביניהם מנכ”ל העמותה לוק גשיורובסקי.

העמותה הוקמה במטרה לסייע לקהילה, לרבות נזקקים מעוטי יכולת וניצולי שואה.

בעצה אחת, ולאחר שקיבל אור ירוק מראש העיר צביקה גנדלמן, פנה בן-חיים לעמותה על מנת לקדם פרויקט ייחודי בחדרה: מימון הסעות לאזרחים ותיקים וניצולי שואה, כדי להקל עליהם להתנייד בעיר.

את הפנייה לעמותת “יד לעזרה ישראל” יצר בן-חיים באמצעות מנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים באגף הרווחה של עיריית חדרה, רויטל פוקס, אשר שיבחה את שיתוף הפעולה. לדבריה: “אגף הרווחה מטפל ומפתח שירותים לאלפי אזרחים ותיקים ומתוכם למעל מ-1,200 שורדי שואה. ידם של כ-200 שורדי שואה אינה משגת להגיע למקומות בילוי או לקבלת עזרה רפואית. נשמח לכל עזרה שתוכל להקל על איכות חייהם של אזרחים ותיקי ובכללם שורדי שואה”.

בן-חיים: אזרחים ותיקים וניצולי שואה רבים מתקשים לצאת מביתם ולהגיע למקומות כמו קופת החולים, מרפאות, ואפילו מקומות בילוי כדי להפיג את בדידותם. בשיתוף עמותת יד לעזרה בישראל אנו מקדמים הוצאת שוברי נסיעה במוניות, ובכך להקל עליהם ואת הנגישות למקומות חפצם”.

 

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן