אולי יעניין אותך

אחד מבין 38 אלף הראשונים: ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן קיבל חיסון שלישי לקורונה

אחד מבין 38 אלף הראשונים: ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן קיבל חיסון שלישי לקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

מבין 38 אלף המתחסנים במנה השלישית של החיסון לקורונה, היה גם ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן. הוא התחסן (ראשון) במרכז בריאות הילד של כללית בחדרה על ידי האחות טובה אלישיב פוזיילוב וקרא לתושבי העיר הוותיקים והצעירים להגיע להתחסן בקופות השונות.

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן – “אני קורא לתושבי העיר הוותיקים והצעירים ללכת להתחסן כי רק כך ננצח את הקורונה. שמחתי לראות כמות מכובדת של אזרחים וותיקים שהגיעו להתחסן ולצידם בני נוער.”

ד”ר ארז ליבל, מנהל מחוז שרון שומרון של כללית: “התחלנו בסוף השבוע לחסן מטופלים בני 60 ומעלה במנה שלישית. קיימת העינות מרשימה לצד בני הנוער שגם הם מגיעים להתחסן. אנחנו ערוכים לתת מענה לכל מי שמגיע להתחסן. החיסון הוא האמצעי שיש לנו להתמודדות עם המגיפה״.

צילום: דוברות כללית

במחוז שרון שומרון של כללית דיווחו כי הקופה החלה כבר ביום שישי האחרון לחסן במנה שלישית את בני ה 60 ומעלה. ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, התחסנה הבוקר במרפאת עיר ימים של כללית, ראש המועצה האזורית אבן יהודה גם הוא התחסן הבוקר וכאמור, ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן התחסן במרכז בריאות הילד של כללית בעיר.

מרים פיירברג-איכר הוסיפה: “אני פונה לכל אחד וכל אחת מכם ללכת להתחסן. אין ספק שהחיסון מסייע לנו להתמודד מול נגיף הקורונה ולהמשיך לנהל חיים של שגרה. אני פונה גם לבני הנוער, לכו להתחסן, כדי שנחזור ללימודים ברצף ללא הקושי של השנה האחרונה. לכו כולם להתחסן” .

לעוד חדשות קורונה 

קראו גם >>
חמישי: חיסוני קורונה לבני נוער בשיתוף מד”א מגיעים לבנימינה ועין שמר
משרד הבריאות: כך יפעלו הבדיקות הביתיות והבדיקות המהירות לקורונה
מכבי
מכבי

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן