מקורביו של הבכיר שנעצר השבוע בחשד למעורבות ברצח: “שמו נזרק באוויר – אין לו קשר לפרשה”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מקורביו של הבכיר שנעצר השבוע בחשד למעורבות ברצח: “שמו נזרק באוויר – אין לו קשר לפרשה”

-

מגדלור-פיד ♋מעצרו של בכיר ברשות מקומית באזור חדרה, החשוד במעורבות בפרשת רצח מלפני 18 שנה, הוארך עד מחר. במידה ולא יהיו הפתעות, הוא צפוי להשתחרר בראשון ולחזור לביתו. שמו נאסר לפרסום על ידי בית המשפט בראשל”צ.

הבכיר בעת מעצרו ביום חמישי. צילום: מהאינסטגרם של דורון הרמן

מקורביו של העצור, משוכנעים כי מדובר בבלון נפוח וכי לאחר שחרורו יחזרו הדברים למסלולם. “מדובר באדם ללא עבר פלילי שלא היה מעורב בשום רצח”, אמרו בסביבתו. “מי שמכיר אותו באמת יודע איזה אדם טוב הוא, ולכן כל הסיפור הזה מצוץ מהאצבע. זה יתברר בקרוב כשלמשטרה לא באמת יהיו הוכחות כי הוא קשור לאותו רצח, ולמעשה עצרו אותו כי שמו נזרק לאוויר על ידי עד מדינה”.

פרשת רצח ארתור רוזן ז”ל (בן 22 במותו) הייתה בחקירה ב-18 השנה האחרונות, מאז נמצאה גופתו מוטלת באזור כביש 2 ליד אור עקיבא.  תחילה, חשדה המשטרה כי רוזן נהרג בתאונת דרכים, אך לאחר נתיחה שלאחר המוות שבוצע במכון הפתולוגי, התברר כי רוזן- שהיה מוכר למשטרה – נרצח ביריות, ולאחר מכן נדרס על ידי כלי רכב חולף.

חקירת הרצח הזה חזרה לכותרות לאחר שלפני כשבועיים נעצר על ידי להב 433 ראש ארגון הפשע אסי אבוטבול, זאת בחשד למעורבות ברצח רוזן. ביום חמישי האחרון האריך בית המשפט בראשל”צ את מעצרו של אבוטבול פעם נוספת כשהפעם עם תפנית נוספת בדמות מעצרו של הבכיר מאזור חדרה.

קראו גם:

מלכת השופטים: הדר מלכה מקיסריה עלתה לשלב הבא בדה ווייס 📷 🎥

59430cookie-checkמקורביו של הבכיר שנעצר השבוע בחשד למעורבות ברצח: “שמו נזרק באוויר – אין לו קשר לפרשה”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן