מקורביו של הבכיר שנעצר השבוע בחשד למעורבות ברצח: "שמו נזרק באוויר – אין לו קשר לפרשה"מעצרו של בכיר ברשות מקומית באזור חדרה, החשוד במעורבות בפרשת רצח מלפני 18 שנה, הוארך עד מחר. במידה ולא יהיו הפתעות, הוא צפוי להשתחרר בראשון ולחזור לביתו. שמו נאסר לפרסום על ידי בית המשפט בראשל"צ.

הבכיר בעת מעצרו ביום חמישי. צילום: מהאינסטגרם של דורון הרמן

מקורביו של העצור, משוכנעים כי מדובר בבלון נפוח וכי לאחר שחרורו יחזרו הדברים למסלולם. "מדובר באדם ללא עבר פלילי שלא היה מעורב בשום רצח", אמרו בסביבתו. "מי שמכיר אותו באמת יודע איזה אדם טוב הוא, ולכן כל הסיפור הזה מצוץ מהאצבע. זה יתברר בקרוב כשלמשטרה לא באמת יהיו הוכחות כי הוא קשור לאותו רצח, ולמעשה עצרו אותו כי שמו נזרק לאוויר על ידי עד מדינה".

פרשת רצח ארתור רוזן ז"ל (בן 22 במותו) הייתה בחקירה ב-18 השנה האחרונות, מאז נמצאה גופתו מוטלת באזור כביש 2 ליד אור עקיבא.  תחילה, חשדה המשטרה כי רוזן נהרג בתאונת דרכים, אך לאחר נתיחה שלאחר המוות שבוצע במכון הפתולוגי, התברר כי רוזן- שהיה מוכר למשטרה – נרצח ביריות, ולאחר מכן נדרס על ידי כלי רכב חולף.

חקירת הרצח הזה חזרה לכותרות לאחר שלפני כשבועיים נעצר על ידי להב 433 ראש ארגון הפשע אסי אבוטבול, זאת בחשד למעורבות ברצח רוזן. ביום חמישי האחרון האריך בית המשפט בראשל"צ את מעצרו של אבוטבול פעם נוספת כשהפעם עם תפנית נוספת בדמות מעצרו של הבכיר מאזור חדרה.

קראו גם:

מלכת השופטים: הדר מלכה מקיסריה עלתה לשלב הבא בדה ווייס 📷 🎥

אחרי בעיות שפכים מזהמים שמוזרמים לנחל נרבתא שליד חריש ופרדס חנה – מסתמן פתרון

בעקבות תלונות של תושבי חריש ופרדס חנה פנה פורום התושבים האזורי להגנת הסביבה שרון כרמל לשרה להגנת הסביבה, אך לא זכה למענה * בשל כך, נפתחה תלונה בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה * כעת מסתמן פתרון

קרא עוד »

"חלום שהתגשם": הכירו את מוזיאון הלגו הקהילתי בפרדס חנה-כרכור

אורלי אקרון, תושבת פרדס חנה-כרכור וחובבת מושבעת של לגו, החלה לבנות להנאתה עד שהקימה מיזם קסום על טהרת הלגו בשם 'הקובייה הקסומה' | עם שלל פעילויות ואלפי חברים בדף הפייסבוק, היא מספרת על הסטים הייחודיים מרחבי אירופה, התרומות המרגשות למפונים וגם על האור הגדול שמפיץ הלגו בימים חשוכים של מלחמה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן