הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

הילד איבד בחנות 1,200 ש”ח חיסכון, עובדי “מחסני ביגוד” באור עקיבא השיגו לו את הכסף מחדש בעזרת תרומות

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

אילוסטרציה: פיקסביי

פוסט מרגש של הדר פלדהיים, בת שירות בכפר הילדים והנוער נווה מיכאל בפרדס חנה-כרכור, זכה בתחילת השבוע (15.7) לעשרות שיתופים ומאות לייקים בעקבות מקרה שאירע בחנות הבגדים “מחסני ביגוד” באיזור התעשייה באור עקיבא.

“קוראים לי הדר, אני בת שירות בכפר ילדים ונוער באיזור אור עקיבא”, כתבה פלדהיים בפוסט שפרסמה אמש כאמור.

“הלכתי היום עם חמישה חניכים שלי לקניות של בגדים במחסני ביגוד של טיטי באור עקיבא (באיזור התעשייה). בלי לדבר על היחס החם והאדיב שקיבלנו ישר שהגענו, כמה מוכרות ישר הגיעו אלינו ולא עזבו עד שכל ילד מצא מה שהוא רוצה (וזה כבר פרויקט בפני עצמו)”.

בת השירות מוסיפה: “אחרי שעה וחצי של טירטורים וקצת לפני שהגענו לקופה, חניך שלי שם לב שנפל לו שקית עם 1,200 ש”ח שחסך כדי לקנות פלאפון חדש… כל המוכרות ומנהלת החנות טיטי עזבו הכול והתחילו לחפש בכל החנות, הפכו מדפים ובגדים, וגייסו את שאר הלקוחות…כולם בשביל הילד, הכסף שאבד ועוגמת הנפש הגדולה”.

מה שקרה לאחר מכן כבר לא כל כך מובן מאליו. פלדהיים מספרת כי לאחר חצי שעה של חיפושים, לא נמצאה השקית עם מאות השקלים. “הבנו שמישהו מצא כסף והספיק לברוח”, כתבה והוסיפה: “אחרי המון דמעות, הם לא שיחררו, פשוט לא עזבו אותנו ולא הפסיקו לחשוב מה אפשר לעשות… אחרי כמה דקות אני רואה את המוכרות מסתובבות בין הלקוחות ומתרימות מהם כסף מזומן לחניך שלי…

“תוך זמן קצר בכיכובן של המוכרות המדהימות האלה והמנהלת שהשקיעו המון המון מכספן ומהזמן שלהם… הם הגישו לילד 1,200 ש”ח במזומן. ויותר מזאת לא קיפחו את 4 החניכים הנוספים וטיטי נתנה לכל אחד משהו שבחר מהחנות. אני עמדתי בהתרגשות ופשוט לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. הבטחתי שאעשה מה שאוכל כדי שכולם ידעו שיש צוות נהדר וחם שלא חושב פעמיים כדי לעשות טוב, ובמילים שלהם – “לא להשאיר ככה את הילד, והעיקר שיצא מפה עם חיוך”.

פלדהיים חותמת: “המינימום שאני יכולה לעשות בשבילם אחרי כל מה שהם עשו בשבילנו- זה לספר לכולם על החנות הזאת (שאגב יש בה ממש הכול מהכול), על האנשים הטובים והצדיקים האלה שיש בעם ישראל ובאור עקיבא”.

 

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>