תושבים מתגייסים למען משפחת תורג’מן; החשד: השריפה נגרמה מהצתה

תושבים מתגייסים למען משפחת תורג’מן; החשד: השריפה נגרמה מהצתה

-

מגדלור-פיד ♋

השריפה ב”פונדק לב המקום” באור עקיבא, השבוע

יוזמה מקומית של תושבים מחממת לב החלה ביממה האחרונה באור עקיבא: בעקבות השריפה שהציתה לחלוטין את בית הקפה “פונדק לב המקום”, המוכר יותר בשם “משה טונה” מול מתנ”ס אור עקיבא, מתקיים בימים אלה מבצע התרמה למשפחה, שעברה השבוע טלטלה קשה. 

“הכסף שייתרם הוא עבור המשפחה שזה היה המקור פרנסה העיקרי. הקבוצה בידיעה ובהסכמת משפחת תורגמן שושי ומשה, בעקבות שריפת הקיוסק האהוב והמיוחד משה טונה באור עקיבא. אנא הפיצו בקבוצות השונות”, נכתב בהודעת תפוצה שנשלחה לתושבי העיר ביממה האחרונה. 

כזכור, “פונדק לב המקום”, שהפך מקום מיתולוגי בעיר הקיים מזה שנים, נשרף כליל ביום רביעי האחרון אחר הצהריים. המקום היה סגור באותן שעות, עת הזעיקו שכני בית העסק את הכבאים בעקבות השריפה שפרצה במקום. 

גורם המעורה בפרטי החקירה שנפתחה מסר ל”מגדלור ניוז” כי ככל הנראה מדובר בהצתה ולא שריפה שנגרמה מקצר או תקלת גז. אותו גורם מסר כי בבית הקפה היו מוצבים מצלמות אך בעקבות השריפה נשרף גם המכשיר בו הוקלטו הצילומים. כעת נבדק האם ניתן להפיק צילומים ממצלמות עיריית אור עקיבא הממוקמות באיזור. 

לתרומה לטובת שיקום בית העסק: בנק הפועלים, מרכז מסחרי אור עקיבא, בנק 12, סניף 673, מס’ חשבון: 74943, החשבון ע”ש משה ושושנה חנה תורג’מן או באמצעות פייבוקס (-ליחצו כאן-). 

הכבאים במהלך ההשתלטות על הדליקה, ביום רביעי השבוע
62110cookie-checkתושבים מתגייסים למען משפחת תורג’מן; החשד: השריפה נגרמה מהצתה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות