העיר לצעיר שלא לשבת על רכבו בפרדס חנה – וספג ונדליזם באלפי שקלים

תושב המושבה העיר לבן 34 שישב על רכבו - שיירד ממנו * הוא לא אהב זאת ובתגובה איים עליו ובהמשך הוציא לפועל יחד עם חברו תוכנית חבלה במכוניות * כתב אישום שהוגש מתאר הנזקים נאמדו באלפי שקלים

העיר לצעיר שלא לשבת על רכבו בפרדס חנה – וספג ונדליזם באלפי שקלים

תושב המושבה העיר לבן 34 שישב על רכבו - שיירד ממנו * הוא לא אהב זאת ובתגובה איים עליו ובהמשך הוציא לפועל יחד עם חברו תוכנית חבלה במכוניות * כתב אישום שהוגש מתאר הנזקים נאמדו באלפי שקלים

מגדלור-פיד ♋

מה “העונש” למי שהעיר לצעיר שישב על הרכב שלו? ניקוב צמיגים, נזק לשמשות ואיומים. כך מתאר כתב אישום שהוגש החודש (ינואר 2022) לבית המשפט השלום בחדרה נגד תושב רחוב גאולה בפרדס חנה בן 34.

בכתב האישום נטען כי ב26 לספטמבר 2018 ברחוב יחזקאל במושבה סביבות השעה 23:00, הבחין בעל רכב מאזדה בצעיר יושב על מכסה המנוע של רכבו וביקש ממנו שיירד מהרכב. הצעיר, שלא אהב את ההערה, צעק לבעל הרכב: “תרד למטה אם יש לך אומץ, אני אזיין אותך”.

למחרת הסאגה לא נגמרה. סביבות השעה 15:00, כמתואר בכתב האישום, נפגשו הצעיר והמתלונן לאחר שהצעיר הנאשם ביקש לשוחח איתו אך בעל הרכב אמר לו כי הוא לא רוצה. בתגובה איים עליו הצעיר והחל לצעוק לו – “אני אשלח לכם את האנשים שלי, אני ארצח אותך, אני אפע לך ברכוש ובמכונית”.

יממה לאחר מכן סמוך לחצות הלילה, הגיעו הצעיר וחברו לשכונה. הצעיר הצביע לחברו על הרכב המדובר והשניים גרמו בצוותא לחבלה ברכב כשניקבו את שני צמיגיו הימניים.

מיד לאחר מכן עברו לרכב נוסף וניקבו גן לו את הגלגלים הימניים. כעבור מספר דקות, הרים החבר אבן גדולה, ניגש לרכב השני והשליך אותה לעבר השמשה. בעקבות כך התנפצה השמשה לרסיסים.


כתב האישום מציין כי הנזק לרכב 1 היה 500 שקלים ואילו הנזק לרכב 2 הסתכם ב-3,500 שקלים.

השמשה נופצה. צילום ארכיון אילוסטרציה: דוברות המשטרה

בעל הרכב ששמע את המתרחש הזעיק למקום משטרה. בעת שהגיעה ניידת למקום, עוכבו שני הצעירים ונלקחו לתחנת משרה. אז איים הצעיר אל שוטר בתחנה ואמר לו – “אני אתפוס אותך בחוץ, מי אתה בכלל, אתה כלום”.

הצעיר מפרדס חנה-כרכור מואשם בשלוש עבירות של איומים וחבלה במזיד ברכב.

עדי התביעה בתיק הם המתלונן ובני משפחתו וכן אנשי משטרת חדרה בכללם השוטרים, שוטר קהילתי, שוטר חקירות ועוד. התיק נידון בימים אלה בבית המשפט השלום בחדרה.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן