להשיג את התוצאות המקצועיות ביותר באמצעות צבע לשיער

להשיג את התוצאות המקצועיות ביותר באמצעות צבע לשיער

-

מגדלור-פיד ♋

אין אישה שלא צריכה או רוצה לצבוע את שיערה. ישנן נשים אשר מבצעות את הצביעה במספרה, בייחוד כאשר הן מעוניינות לשנות לחלוטין את המראה שלהן או כאשר הן מעוניינות בעוד מרכיבים ואפקטים על הצבע כמו גוונים למשל. נשים אחרות, אשר יהיו מעוניינות רק להוסיף הדגשות עדינות או לצבוע את השיער האפור המציק להן, יוכלו להשתמש באותם הצבעים גם בבית.

צביעת השיער בבית

כיום, נשים יכולות לצבוע את שיערן גם בבית, כאשר צבע לשיער ניתן לרכוש בחנויות השונות, ודרך השימוש בו הינה קלה, מהירה וזולה. תוכלי לשדרג את המראה שלך ללא העלות והטרחה הקיימת בנסיעה למספרה. באמצעות צבעי השיער טובים תוכלי להינות ממראה זה למשך זמן ארוך, כאשר הצבעים יחזיקו מעמד למרות השימוש בשמפו רגיל או חשיפה לשמש.

עם זאת, ישנם מספר טיפים הניתנים לנשים המעוניינות לצבוע בבית, כך שאכן תתקבל התוצאה הטובה ביותר האפשרית. כדי לשמור על הצבע חי ואמיתי למשך זמן רב ככל האפשר, ההמלצה היא לצמצם את שטיפת השיער ככל האפשר, שכן מגע עם מים גורם לדהיית הצבע מהקווצות. הקפידי לבחור בשמפו ומרכך שיער מיוחדים המיועדים לשיער צבוע. כמו כן תוכלי לבחור במסיכות שונות הנמכרות בחנויות, כדי לשמור על הברק. בכל מקרה, קני צבע לשיער התואם את הגוון שהיה לך, כדי שלא תידרשי לשינויים או תיקונים.

הדרך הטובה ביותר לצבוע שיער בבית

ישנן נשים אשר נרתעות מצביעת שיערן בבית, מכיוון שהן חושבות כי נדרשת לכך מקצועיות מיוחדת ויד טובה. הנחה זו נכונה באופן כללי, אולם כיום, כאשר הכל כל כך זמין, וישנם סרטונים והדרכות מגוונות שיכולים לספק הדרכה צמודה לאיך צובעים, תוכלי לנסות זאת, וסביר להניח שלא תתחרטי. ישנה חשיבות קריטית לדאוג שיהיו לך כל מה שתידרשי אליו לפני הצביעה עצמה, כמו מסרק מיוחד, ניילונים לכסות על הבגדים וצמר גפן להוריד את שאריות הצבע מהגוף.

צילום: pexels

תוכלי להיעזר בסיוע של חברה או חבר קרוב, כך שיהיו עוד זוג ידיים שיוכלו לסייע. קחי בחשבון את אורך שיערך והסוג שלו (עבה או דק למשל), כדי שתוכלי להיערך עם כמות הצבע המתאימה. בכל מקרה, אם אין לך ניסיון בכלל בצביעת השיער, כדאי שבתחילה תתייעצי עם ספר או ספרית, אשר ימליצו לך על סוג הצבע המתאים לך ביותר, ויראו לך את ההדרכה הראשונה לצביעה.

איך אדע שהצבע לשיער שבחרתי אכן איכותי?

צבעים לשיער עוברים שלבים רבים מהמעבדה בה הם מיוצרים ועד שהם מגיעים לצרכנים. במעבדה במפעל, מייצרים המדענים צבעים ודוגמיות בגוונים חומים, בלונדינים, אדומים ושחורים ומעריכים את יכולתם לכסות שיער אפור בפרט ושיער על גווניו השונים בכלל. לאחר מכן מאתגרים את הצבעים הללו במגוון בדיקות הבודקות את יציבותם לאורך תקופת זמן כלשהי (למשל של ארבעה שבועות) לרבות סידרת בדיקות שייבדקו מחזורי חפיפה שונים וחשיפה לאור UV. לאחר מכן, הצבעים ייבדקו האם הם מספקים את הברק הדרוש והאם הם עמידים בפני דהייה.

פעמים רבות, נשלחות הדוגמיות לנשים שונות שיוכלו להעריך אותם בטרם הם מגיעים לחנויות. נשים אלו יעריכו את הצבעים על פי גורמים כמו נוחות השימוש וביצועי הצבע, כולל האם הצבע כיסה את השיער האפור, האם קיים עושר צבעים, אחידות ודיוק בהשוואה לתמונה על הקופסה. נשים אלו יוכלו גם לספק משוב מהחיים האמיתיים על הברק, הרכות ומראה השיער המתקבל, כמו גם האם הצבע דוהה לאחר ארבעה שבועות.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

כרטיס ביקור דיגיטלי- כלי שיווקי!

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך חדשה לשווק את עצמך. הם לא רק כרטיס פשוט שאפשר להדפיס ולמסור למישהו. ניתן להתאים אותם עם לוגו משלך, צבעים ומידע על החברה שלך. כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא דרך יעילה לשווק את עצמך מכיוון שהוא יותר מסתם כרטיס פשוט.

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן