כתב האישום חושף: כך נרצח ארתור רוזן בחולות ליד קיסריה ואור עקיבא סמוך לכביש החוף

כתב האישום חושף: כך נרצח ארתור רוזן בחולות ליד קיסריה ואור עקיבא סמוך לכביש החוף

-

מגדלור-פיד ♋פרקליטות מחוז ת”א (פלילי) ופרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישו הבוקר (29.8) לביהמ”ש המחוזי מרכז כתב אישום נגד אסי אבוטבול בגין קשירת קשר, רצח עו”ד יורם חכם ז”ל ורצח ארתור רוזן ז”ל. כתב האישום הוגש באישורו של פרקליט המדינה, שי ניצן.

על-פי עובדות האישום השני, בתקופה הרלוונטית היה ארתור רוזן בקשר עם הנאשם. אותה עת היה הנאשם מסוכסך עם אלון גלעדי ומשה הדס חברו. במועד שאינו ידוע, פנה הנאשם לארתור בהצעה שירצח את גלעדי בתמורה לתשלום שכר גבוה והשניים לא הגיעו להסכמה. על רקע דברים אלה, גמלה בלבו של הנאשם החלטה להמית את רוזן.

צילום ארכיון

ב- 23.11.1999, בשעות הערב, נפגשו הנאשם ורוזן יחד עם אדם נוסף, שזהותו אינה ידועה, ונסעו יחד ברכב בכביש החוף. בעת שנסעו בכביש, בקרבת קיסריה, עצרו בצד הכביש בדרך צדדית. אז ירדו הנאשם ורוזן מהרכב וצעדו רגלית לדרך הצדדית. בהגיעם למרחק של כ- 10 מטרים מהכביש ירה הנאשם בעורפו של רוזן באמצעות אקדח. משהבחין הנאשם כי רוזן נותר בחיים וקם על רגליו, ירה בו מספר כדורים נוספים, ששניים מהם פגעו בחזהו העליון מצד שמאל ובכתפו הימנית של רוזן. הנאשם, שסבר כי במעשיו גרם למותו של רוזן, חזר אל הרכב ועזב את המקום יחד עם האדם הנוסף. מיד לאחר מכן, בשארית כוחותיו, קם רוזן על רגליו, צעד בדרך הצדדית, עלה בחזרה אל כביש החוף, צעד מספר מטרים על הכביש ונדרס על-ידי רכב חולף שלא הייתה באפשרותו להימנע מהתאונה. סמוך לאחר מכן, מת רוזן כתוצאה מאובדן דם נרחב שנגרם בעקבות הירי של הנאשם.

כתב האישום הוגש על ידי צוות פרקליטים משותף מפרקליטות מחוז ת”א (פלילי) ופרקליטות מחוז מרכז (פלילי)- עוה”ד ניסים מירום וליהי מלצמן מפרקליטות מחוז ת”א (פלילי) ועוה”ד אילה אורן ורועי רייס מפרקליטות מחוז מרכז (פלילי).

יחד עם הגשת כתב האישום ובקשת המעצר עד תום ההליכים, הוגשה גם בקשה לאיחוד משפטים- בקשה לאיחוד כתב האישום שהוגש היום עם כתב האישום שהוגש נגד הנאשם לביהמ”ש המחוזי מרכז בשנת 2015 בגין רצח משה הדס ז”ל ועבירות נוספות.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן