המשטרה פתחה בחקירה בעקבות מכשירי האזנה שנחשפו בלשכתו של מ”מ ראש עיריית חדרה

מ”מ ראש עיריית חדרה ניר בן חיים הגיש תלונה על האזנות סתר שהותקנו בלשכתו, כך פורסם (ראשון) בחדשות 13. התלונה הוגשה במשטרה והועברה ליחידת להב 433 לצורך חקירה.

בו חיים וסביבתו חשדו כי יש מי שמצוטט להם, אם בלשכה ואם במקומות אחרים. “מהפרטים הידועים עד כה עולה כי ראש העיר חשד שמידע דולף מהלשכה, וביצע בדיקה על ידי חברה פרטית שמצאה אמצעי האזנה”, חשפו בחדשות 13. “בשלב זה לא ברור מי התקין את המכשיר ומתי, אך בן חיים מסר עדות מפורטת בעניין, בין היתר כחלק ממסע איומים שהוא עובר. במשטרה לקחו את האמצעים שנתפסו, והם יועברו למעבדה לזיהוי פלילי”.

ניר בן חיים התייחס ואמר כי “אין לי כוונה להירתע מפעולות של אנשים שאין להם קווים אדומים וצר להם לראות שחדרה מתקדמת ובגדול. אמשיך לפעול לטובת קידומה ופיתוחה של העיר חדרה ולשרת את תושבי העיר. אני סומך על משטרת ישראל שתעשה את עבודתה נאמנה.”

מסיעות האופוזיציה בחדרה הוציאה אף הם התייחסות לאירועים. “אנו דוחים בשאת נפש את כל הרמיזות כלפי חברי האופוזיציה בנושא האזנות בלשכת ממלא מקום ראש העיריה. לצערנו, עד כה הפעולות הבלתי חוקיות שנבלמו בנחרצות על ידינו בסיוע גורמים חיצוניים לשמירה על טוהר המידות, היו מטעם ממלא מקום ראש העירייה הזמני. אנו חוששים כי גם גורמי אכיפת החוק הבחינו בהתנהלות המסוכנת ולא נופתע אם יתברר שהאזנות הן בכלל יזומות מטעם גורמי אכיפת החוק”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן