“דקות של חרדה”: מתנדבי ממ”ר חדרה הוקפצו פעמיים לחיפושים אחר נעדרים ברחבי העיר

ביום שני השבוע, הוקפצו מתנדבי יחידת ממ”ר חדרה פעמיים לחיפושים אחר נעדרים מהעיר.
“שלום זה מתנדבי חדרה? הנכדים שלי נעלמו אתם יכולים לעזור?” ככה זה התחיל בשעות הצהריים, החפ”ק נפתח מיידית במרכז הסיוע, הודעה על דבר העדרותם של 3 ילדים (7, 5, ו4) הופצה ברחבי העיר. מתנדבות ומתנדבים רבים יצאו לסרוק את הרחובות ולאחר דקות בודדות אותרו בסמוך לביתם כאשר מתברר שהשלישייה הנחמדה צעדו רגלית כ-2 קילומטר.

מפעילות החיפושים | צילום: מתנדבי חדרה

מאוחר יותר, בלילה, זה הגיע ממשטרת חדרה שדיווחה ליחידת ממ”ר על אדם בן 72 חולה דימנציה עם מגוון בעיות רפואיות נוספות שנעלם תוך כדי טיפול בבית החולים ‘הלל יפה’.

שם מתברר שמצלמות האבטחה לא יכולות לסייע, מתנדבים רבים זרמו מיידית לכניסה של בית החולים, שם נפתח חפ”ק לריכוז מבצע החיפושים בפיקודו של סגן מפקד משטרת חדרה איציק גבאי. שוטרים כלבנים ומתנדבים התארגנו בזריזות, לאחר תדריך מופו האזורים סביב בית החולים כמו גם מחלקות בית החולים עצמו ולבסוף – החולה אותר די בסמוך למקום בשעה טובה והושב למחלקה בזריזות.

חזקי מנת, מנכ”ל מתנדבי חדרה, אמר: “אנו זוכים יחד עם יחידת ממ”ר לסייע גם בעיתות חרום, עשרות מתנדבים בשעת לילה מאוחרת ללא הכנה מוקדמת התייצבו בחפ”ק לסייע בחיפושים וכאמור סוף טוב ב”ה, נמשיך לסייע לחולים, לאזרחים ולכוחות הביטחון בחרום ובשגרה כי מתנדבי חדרה תמיד מחוברים”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן