“מאות תלמידים דתיים בפרדס חנה-כרכור נאלצים ללמוד מחוץ ליישוב”

כ-500 תלמידים דתיים בפרדס חנה-כרכור נאלצים ללמוד בשנים האחרונות מחוץ ליישוב. חבר המועצה יוני חכימי טוען כי אין ביישוב פתרון לאוכלוסייה זו מבחינת מוסדות חינות.

“פונים אליי הרבה משפחות שנאלצים לשלוח את ילדיהם ללימודים מחוץ ליישוב. העלתי הצעה לסדר, לצערי דווקא אותם נציגים מהמסדר הדתי הפילו את ההצעה מכל מיני התחייבויות קואליציוניות. זאת במקום לדאוג לאוכלוסייה”.

תגובת ראש המועצה הגר פרי יגור ל’רדיו 90′: “פעם אחר פעם מפגינה האופוזיציה בורות וחוסר ידע לגבי הנעשה ביישוב וגם מידה של עצלנות. יוני חכימי החליט להשתלח בסיעת ש”ס, ובמידה רבה של חוצפה וגניבת דעת, העלה לסדר היום הצעה שידוע לו כי הסיעה מקדמת יחד עם ראש המועצה והנהלת המועצה מול משרד החינוך. למבנה בית ספר דתי חדש יש מיקום מוצע לחטיבה צומחת. מביך אמה נבחר ציבור מנסה לכתור כתרים לא לו”.

תלמידים | אילוסטרציה, המחשה בלבד: מגדלור ניוז

.

חכימי הגיב: “מביך על הבורות של גברת ראש המועצה הגר פי יגור. אותו חבר מועצה מסיעת ש”ס…אני שנתיים בקשר איתם והם אמרו שזה ביטול. רק לאחר שזה נסחב ולא התממש הם ביקשו ממני בעצמם להעלות את ההצעה לסדר. אחרי שקיבלתי אישור שזה לא מתקדם, רק אז הגשתי את ההצעה. שלא תבלבל את השכל.

“אני מקווה שבספטמבר 2023 יהיה פתרון. אם זה לא ייצא לפועל אמרו לי גורמים שהקואליציה תתפרק. חייבים לדאוג לתלמידי פרדס חנה כרכור”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן