תושבים באור עקיבא שמעו "זמזום מעצבן" מהשמיים: "נשמע ממש ליד החלון"

תושבים אחרים אישרו כי גם הם שומעים את הזמזום, שנשמע דומה לרחפן

רעש מהשמיים "כמו מצנח" הטריד בלילות האחרונים תושבים באור עקיבא. "זה כבר לילה שני שאני שומעת את הרעש הזה", כתבה תושבת. 

תושבים אחרים אישרו כי גם הם שומעים את הזמזום, שנשמע דומה לרחפן: "היה נשמע שהוא מאוד נמוך, ממש ליד החלון"; "ראיתי אותו מול הבית ישר סגרתי את כל החלונות".

תושבת נוספת כתבה: "בשכונת היובל בקומות הגבוהות שומעים את זה ממש חזק כבר מס׳ שבועות". תושבת אחרת כתבה: "רעשים מזעזעים כמו של רחפן, מקשה לישון".

לאחר בדיקה התברר כי מדובר ככל הנראה בכטב"ם (כלי טיס בלתי מאוייש) של כוחות הביטחון אשר פועל בשמי אזור חדרה בתקופה האחרונה.

פיצוץ עז נשמע באור עקיבא וסביבתה; מדובר באירוע פלילי 

המשטרה עצרה אתמול (31.10) בשעות הצהריים את ב”צ (48) מאור עקיבא, בחשד כי השליך את הרימון ב-29.10 בלילה, זאת לעבר בית ברחוב שידלובסקי בעיר. האירוע גרם למהומה רבתי בעיר והכניס לחרדות את התושבים, בעקבות ימי הלחימה הפוקדים את ישראל.

נזכיר כי באותו הלילה נשמע פיצוץ עז בסביבות השעה 21:20 באור עקיבא וסביבתה. הפיצוץ עורר בהלה בקרב רבים מתושבי העיר והאזור, והחשש הראשוני היה נפילת רקטה ששוגרה ואי הפעלת התרעה של פיקוד העורף. לידיעה המלאה

פרויקט ההתחדשות העירונית בגבעת אולגה בחדרה: הבסיס למגדל 34 הקומות יצא לדרך

בפרויקט ההתחדשות העירונית בשכונת אולגה בחדרה, ציינו השבוע שלב מרגש במיוחד בפרויקט, עם יציקתה של הרפסודה המשמשת כבסיס למגדל הגבוה שייבנה בפרויקט, ובו 34 קומות * "דירות חדשות ובעלות מיגון הן צו השעה, היום יותר מתמיד", אמר מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן