נער לא אסף צואת כלבו באור עקיבא – הוא נמלט ופקח החל לרדוף אחריו

בשיחת וידאו שקיים הילד עם אימו, זו סרבה לאפשר לבנה לתת את הפרטים ואף קיללה את הפקח | עיריית אור עקיבא: "רואים בחומרה את האירוע"

פקח עיריית אור עקיבא תפס על חם ביום חמישי האחרון (16.11) נער שלא אסף את צואת כלבו במרחב הציבורי בשכונת אור ים. כשביקש את פרטיו של הנער למתן דוח – הילד סרב והחל להימלט מהפקח. בנוסף, בשיחת וידאו שקיים הילד עם אימו, היא סרבה לאפשר לבנה לתת את הפרטים ואף קיללה את הפקח.

בעיריית אור עקיבא הדגישו כי מדובר באירוע חמור במיוחד. "עיריית אור עקיבא רואה בחומרה התנהגות שכזו", נמסר. "תפקיד הפקחים הוא לשמור על הסדר, הניקיון ואיכות החיים בעיר וכאשר פקח פונה אל תושב – יש לכבדו ולשתף פעולה".

כלב. צילום המחשה: PIXABAY. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה

האכיפה מגיעה, בין היתר, על רקע דיווחי תושבים לאחרונה כי כלבים מסתובבים בבניינים ללא השגחה ועושים צרכים, תופעה אשר משפיעה לרעה על איכות החיים. בעירייה ציינו כי התנהגות ילד במרחב הציבורי היא באחריות ההורים, במיוחד כשמדובר בעבירות כמו אי איסוף צואת כלבים שדינה קנס כספי.

בקרב תושבים באור עקיבא, במסגרת סקר עירוני שנערך לפני כשנתיים נמצא כי כלבים שעושים צרכים בגינות ובעליהם לא אוספים את הגללים אחריהם וכלבים משוחררים בפארקים ללא השגחה צמודה מהווים כנושאים שפוגמים באיכות החיים בעיר ומפריעים לתושבים.

בחודשים האחרונים גברו התלונות על כך שתושבים לא אוספים את צואת כלביהם אחריהם. היעדר אכיפה לדבריהם, בכל נושא הכלבים בעיר – בין אם באיסוף צואה או שחרור כלבים לטייל לבדם ברחובות.

"מי האנשים האלה שלא אוספים את צואת הכלב אחריהם?", אמרה תושבת השכונה הצפונית בעיר. "טיול בן 5 דקות, כל חצי מטר צואת כלבים. מי בעלי הכלבים חסרי האחריות והכבוד המינימלי לסביבה שלהם. 8 ערימות מכובדות בטווח של 400 מטר בלבד. מביש".

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

אחרי בעיות שפכים מזהמים שמוזרמים לנחל נרבתא שליד חריש ופרדס חנה – מסתמן פתרון

בעקבות תלונות של תושבי חריש ופרדס חנה פנה פורום התושבים האזורי להגנת הסביבה שרון כרמל לשרה להגנת הסביבה, אך לא זכה למענה * בשל כך, נפתחה תלונה בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה * כעת מסתמן פתרון

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן