Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

רשת “דדוש קצבים” נקלעה לחובות של מיליונים; מה יעלה בגורל הסניפים באור עקיבא וחדרה?

על פי קבוצת "דדוש" באמתחתה חובות בסך 24.5 מיליון שקל שנגרמו משלל סיבות * על הפרק: מכירת שלושה מארבעת הסניפים שלה לקבוצת עסקים אחרת * מה עם סניפי אור עקיבא וחדרה?

סניף “דדוש קצבים” ברחוב הנשיא באור עקיבא סגור מזה תקופה, ונראה כי נסגר לעת עתה. לקוחות שהגיעו לסניף בשבועות האחרונים שמו לב כי הסניף סגור, אטליז אשר מכר בשר טרי, תבלינים ומגוון מוצרים לברביקיו ועל האש. 

בחודש יוני פרסמנו כי קבוצת דדוש קצבים שבשליטת ניר דדוש, המפעילה את ארבעת חנויות “דדוש קצבים” – בניהן סניפי אור עקיבא וחדרה, ביקשה מבית המשפט המחוזי מרכז-לוד לאשר לה כינוס אספות נושים בכדי להציע להם הסדר חוב. על פי הקבוצה, באמתחתה חובות בסך של כ-24 מיליון שקלים.

בבקשה נאמר כי קריסתה של הקבוצה נובעת בין היתר מפתיחת סניפים ללא תוכנית כלכלית או תשתית ניהול מתאימה, והיעדר מערך בקרה לפעילות וניהול הסניפים. עוד צוין כי בעקבות קשיים תזרמיים, מלאי הסחורה בסניפים ירד והחברה החלה להפסיד כספים נוספים.

סניף “דדוש קצבים” באור עקיבא | יעבור בעלות?

בנוסף, צוין על בעיות פנים ארגוניות: כך למשל, על פי הדיווח, מנהל סניף לשעבר הודה שמעל ב-2 מיליון שקל מכספיה, ואילו עובד בסניף אחר גנב מהחברה כ-800 אלף שקל.

בשיא פעילותה של “דדוש קצבים” היו לה 9 סניפים, 60 עובדים והכנסות של 60 מיליון שקל בשנה. כעת פועלים רק הסניפים בחדרה, אור עקיבא, נתניה ורעננה.

עוד חדשות אור עקיבא במגדלור ניוז >>
הריח החריף של פלסטיק שרוף בשכונת היובל באור עקיבא: זהו ככל הנראה המקור שלו
4 לפנות בוקר לא נרדמת: כעס בקרב תושבים באור עקיבא על רעש חזק מכיוון קיסריה (וידאו)

.

כעת מציינת החברה, היא הצליחה לגבש תוכנית הבראה במסגרת יימכרו סניפי רעננה, חדרה ואור עקיבא לחברת ה.י דוידי קמעונאות ב-2.8 מיליון שקל, וזו גם תעמיד מימון להפעלת סניף נתניה.

הסכום הכולל בהסדר הנושים המוצע על ידי הקבוצה הוא 7.5 מיליון שקל – משמע תספורת של כ-70%. הקבוצה גם מבקשת הפטר לבעליה, הפטר שיזרים להסדר 1.75 מיליון שקל. “הסדר הנושים עדיפה לאין שיעור על חלופת פירוק”, נמסר מחברת דדוש קצבים.

// עדכון ראשון: 10.6.2023

עוד חדשות אור עקיבא במגדלור ניוז >>
כשנה לאחר שנחנך: אוריה כהן מאור עקיבא הודיע על סגירת “פרויקט אחרי החתונה”
למעלה מ-250 חתולי רחוב עברו עיקור או סירוס באור עקיבא

.

תושב אור עקיבא הואשם באיומים על גרושתו: “לא אתן לך לחיות, אקבור אותך עם המשפחה שלך”
תושבת אור עקיבא זועמת: “תרנגול עצום מימדים החל לתקוף אותנו בתוך הבית, נאלצתי לברוח לרחוב”

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

מפחיד פה | בעמק חפר מתריעים בפני הממשלה: “יש חדירת שב”חים, פרצות בגדר, ירי לעבר היישובים”

ראשת המועצה עמק חפר גלית שאול, בוועידת איגוד התאגידים העירוניים ברשויות המקומיות: “לא נשקוט עד שנביא לביטחון מלא לתושבינו”! שאול אמרה: “מאז שנבחרתי לפני כשש שנים אני שבה ומתריעה על

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן