למרות הקורונה: תלמידי אמי”ת האופק אור עקיבא חילקו דברים טעימים לחיילי צה”ל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

למרות הקורונה: תלמידי אמי”ת האופק אור עקיבא חילקו דברים טעימים לחיילי צה”ל

-

מגדלור-פיד ♋

תלמידי בית החינוך אמית האופק אור עקיבא יצאו לעשות מתוק בלב לחיילים ולחיילות צה”ל ולהביע את תמיכתם והערכתם לחיילים, במיוחד בתקופה זו.
התלמידים הגיעו לתחנת הרכבת בבנימינה וחילקו לחיילי צה”ל במבה, קולה, חיוך חם וברכה כתובה לזכר ג’וחא.

הפעילות התקיימה כחלק ממבצע ג’וחא בה נוטלת חלק רשת אמית, לזכרו של רס”ן יוחאי (ג’וחא) קלנגל ז”ל שנפל בהר דוב מירי טיל נ”ט על הרכב בו נסע בעת שהוביל פעילות מבצעית. בתפקידו האחרון הוביל את הלחימה במבצע ‘שובו אחים’ בצוק איתן. יוחאי קיבל תעודת הצטיינות מהרמטכ”ל על דרך הפיקוד בה הוביל את חייליו מתוך דאגה לכלל צרכיהם.

יוחאי תמיד היה מעודד חיילים שהתקשו במהלך השירות הצבאי באמצעות במבה, קולה ומילים מחזקות וביום נפילתו החלה המסורת של עשיית מתוק בלב לחיילים לזכרו.


התלמידים והחיילים ברכבת בנימינה | צילום: דוברות אמית האופק

רפאל משה, תלמיד כיתה י”ב שיתף: “המחנכת סיפרה לנו על רס”ן יוחאי קלנגל ז”ל, התרגשתי ממש, יצאתי לקניות עם חברים מהכיתה וארגנו את החבילות לחיילים. אנחנו עוד שנייה שם, מתגייסים לצבא, כיף לחלוק חום ואהבה עם החיילים שלנו לזכרו של יוחאי”.

עינת רובין, מנהלת בית החינוך אמית האופק: “שמחים וגאים להיות חלק ממבצע כל כך מרגש. התלמידים חזרו בעיניים בורקות ולב שמח. גם בתוך טרוף ימי הקורונה אנחנו לא מוותרים על התנדבות משמעותית”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן