גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
צוותי הכיבוי של תחנת חדרה פעלו (2.2) בהתהפכות של משאית לצד הכביש, בצומת נחל חדרה לכיוון צפון.
צוותי הכיבוי בפיקודו של רב רשף מגדי טיארה זיהו את המשאית שהתהפכה לצד ובתוכה נהג המשאית הלכוד.
צוותי הכיבוי התחילו בפעולות חילוץ באמצעות ציוד הידראולי וחיתוך השמשה והוציאו את בעל המשאית במצב קל, הצוותים סייעו בהעברת הנהג להמשך טיפול רפואי לכוחות הרפואה במקום.