גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
תושבת נווה חיים בחדרה הותקפה על ידי כלב גדול שהיה משוחרר ללא השגחה.
כפי שדווח, המקרה אירע בשבוע שעבר ברחוב אהרונוביץ’, כאשר התושבת יצאה לטיול עם כלבה הקטן. הכלב הגדול חצה את הכביש והתנפל על כלבה, והתושבת נאלצה להפריד ביניהם.
על פי הדיווח, הבעלים של הכלב הגדול היו שני ילדים קטנים, שלא שמו לב למתרחש. התושבת זועמת על חוסר האחריות של הבעלים ודיווחה על המקרה למוקד 106. המקרה פורסם לראשונה באתר “מיינט”.