אולי יעניין אותך

guest
180 .
Inline Feedbacks
View all comments
איתי טטרו
איתי טטרו(@itay)
מנהל
12/01/2022 19:27
מדוע אנו נמנעים משהייה בחושך? הרצאה של “אקרופוליס” מגיעה לפרדס חנה
האם יש ערך לשהייה בחושך? ומדוע אנו לרוב נמנעים מכך? על ההזדמנויות שטמונות במחזורי הטבע, על החלק הבלתי נראה והמסתורי של המציאות והקיום.
מוזמנים להירשם להרצאה “באנו חושך לחבק”. המפגש יתקיים ביום רביעי 19.1 בשעה 20:00-22:00. ברבי עקיבא 15 פרדס חנה.
> לפרטים <
איתי טטרו
איתי טטרו(@itay)
מנהל
11/01/2022 19:28
בסוף שבוע: כניסה חינם למוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד
זה בטוח יעניין אתכם! מוזיאון ינקו-דאדא, עין הוד יהיה פתוח ללא תשלום ובהרשמה מראש בשישי שבת הקרובים. זאת במסגרת הפרויקט “שבת ישראלית” של משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים.
מוזיאון ינקו-דאדא הוקם בכפר האמנים עין הוד בשנת 1983, על ידי קבוצת חברים של האמן מרסל ינקו, במטרה לשמר את יצירתו של מי שהיה ממייסדי תנועת דאדא הבין-לאומית ומי שהביא להקמת עין הוד בשנת 1953. המוזיאון מבקש לשמר את מורשתו של מרסל ינקו, את חזונו לקידום האמנות, ואת רעיונותיו, כמו גם את רעיונותיה של תנועת דאדא. במוזיאון חמישה חללי תצוגה: תצוגת הקבע המוקדשת לשבעים שנות יצירתו של מרסל ינקו; הגלריה באכסדרה המיועדת לאמנים צעירים ולפרויקטים ייחודיים; הגלריה התחתונה המציגה תערוכות של אמנות עכשווית; הבור – חלל שנכרה מתחת לרצפת המוזיאון ומשמש לתצוגות של אמנות וידיאו והמעבדאדא – מרחב יצירה חוויתי ובו פינות עבודה ויצירה העוקבות אחר טכניקות אמנותיות שבהן יצרו ופעלו אמני דאדא כמו קולאז’, אסמבלאז’, רדי מייד, מיצג ועוד; ספריה וחדר עיון במרכז בוריס לוריא לחקר האמנות והדאדא.
להרשמה.
comment image

דילוג לתוכן