פרסום ראשון: העבודות על רימזור כיכר המשטרה בחדרה מתחילות במרץ 2021

אחרי הדחיות הרבות, העבודות לרימזור כיכר המשטרה בחדרה מתחילות סוף סוף. כל הפרטים
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פרסום ראשון: העבודות על רימזור כיכר המשטרה בחדרה מתחילות במרץ 2021

אחרי הדחיות הרבות, העבודות לרימזור כיכר המשטרה בחדרה מתחילות סוף סוף. כל הפרטים

מגדלור-פיד ♋

ההודעה הקטנה שמגלמת בתוכה בשורה גדולה: החברה הכלכלית הודיעה לאחרונה כי העבודות להחלפת כיכר המשטרה בצומת מרומזר צפויים בשנה הקרובה. כעת מגיעה ההודעה הרישמית: “במסגרת עבודות תשתית ופיתוח בכביש 4 בין צומת ביאליק לבין צומת רחוב הנשיא, יבוצעו שינויים בהסדרי התנועה לאורך כל המקטע. העבודות יחלו בתאריך 1.3.2021”.

בהודעה קודמת שפורסמה לאחרונה באתר החברה הכלכלית נכתב כי “חדרה נפרדת מכיכר המשטרה”, נכתב, “במהלך 2020-2021 יתבצעו עבודות לפירוק כיכר המשטרה והחלפתה במערכת רמזורים חדשה שתקל על עומסי התנועה ותאפשר יציאה חלקה ממרכז העיר לכבישים הבינעירוניים”.

ההודעה הזו מצטרפת לדיווחו של חבר המועצה טל אליהו לפני כשנה וחצי, עוד כשהיה סגן ראש העירייה, כי התוכנית להחלפת הכיכר ברמזורים נמצאת “לקראת ביצוע”. ההודעה דיברה על 2020 גם, אך שנה זו חלפה בעיקר בצל קורונה והפרויקט נדחה, ואולי יתקיים השנה – 2021.

כזכור, באמצע 2019, כמעט שלוש שנים אחרי שאושר התב”ר על סך כ-14 מיליון שקלים לרמזורים בכיכר המשטרה בעיר, הוסרו כלל החסמים שמנעו את הקמת הפרויקט. גם אז ציפו קברניטי העיר כי התוכנית תצא אל הדרך – אך זו כאמור התעכבה פרק זמן נוסף ולמעשה, עד עצם היום הזה.

התב”ר בסך 14 מיליון שקלים, היה אמור לשמש לביצוע רמזור בכיכר המשטרה והסדרת הצומת (הרברט סמואל וכביש 4), בהתאם להסכם שנחתם בין העירייה לבין חברת “נתיבי ישראל”, החברה הלאומית לתשתיות תחבורה.

במסגרת העבודות תוסר הכיכר מצומת הרברט סמואל וכביש 4 ובמקומה יוסדר צומת בטיחותי  הכולל עבודות העתקת תשתיות, ביצוע תשתיות תת קרקעיות, ניקוז, קווי חשמל, תאורה, מדרכות, חידוש הכביש והתקנת רמזורים להכוונת התנועה בצומת.

כאמור, במאי 2019 אמר חבר המועצה אליהו במשדר בעמוד הפייסבוק שלו כי “מדובר בצומת מרומזרת  שתאפשר תנועה חופשית יותר עם פניות חופיות ימינה. זו בשורה שתוכל לשחרר את הפקקים באיזור הזה”.

עדכון ראשון: 8.2.2021, 20:06

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
2 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
08/03/2021 12:31

זאת טעות ענק!! עכשיו יהיו פקקי ענק!!!😱

ארז אלגון
ארז אלגון
21/02/2021 15:30

מה קרה לתוכנית המקורית של “דרך ארץ” (שיקוע מדרום לצפון) למעלה רימזור מערב מזרח) תוכנית חכמה ויעילה ! מי שכנעה אותם לרימזור ??? אולי כדי לרצות משהם ! עדיף ככר שמוסתת את התנועה לפי הלחץ ! עוד טעות ובכיה לדורות של החלטות חסרות אחריות ומעוף.

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן