מבית

מבית

אחרי שלקח לשכנים כמה ימים להבין ששכנתם כבר לא בין החיים הם גילו משהו נוסף בתוך הדירה [חם ברשת]היא שכבה במשך חמישה ימים מנסה למצוא חום צמוד לגופה הקרה. האישה שטיפלה ואהבה אותה נפטרה והיא נשארה בודדה בעולם.  אישה ערירית וחולה שאגרה בביתה כל דבר אבל הצליחה למצוא נחמה אצל החתולה שלא שפטה ולא ראתה את מה שאחרים ראו. 


חמישה ימים לקח לשכנים להבין שהאישה אינה בין החיים. המשטרה ומכבי האש הגיעו, הזדעזעו ממראה הדירה ופינו את הגופה ללא ידיעה שבבית מסתתרת חתולה מבוהלת שאיבדה את אמא שלה.

אחרי כמעט שבוע הבחין אחד השכנים שיש חתולה שיושבת על אדן החלון בקומה הרביעית.

“קיבלתי טלפון בהול והגעתי במהירות לבדוק איך אפשר לחלץ את האומללה”, מספרת טלי עבאדי שהצילה את החתולה. הדלת הייתה נעולה. השירות הוטרינרי של ירושלים עורב, פעילים הפעילו לחץ על הרשויות ולבסוף נמצא מפתח.
הדלת נפתחה וחשכו עיני מהעזובה והאגרנות ואין חתולה בנמצא.  הוחלט עם השירות הוטרינרי להשאיר במקום מלכודת עם אוכל”.

טלי מוסיפה: “הגענו שוב למחרת בצהריים בחשש גדול. מה אם החתולה לא נכנסה למלכודת? אולי באמת היה זה דמיון של אחד השכנים. פתחנו את הדלת והיא הייתה בפנים. מבוהלת וחוששת אבל בחיים.  היא מתאוששת כעת בשירות הווטרינרי ומחפשת מקום לימים הקרובים.  חתולה אחת, מספר פעילים ושירות וטרינרי שפעלו ללא לאות.  זהו עכשיו היא צריכה בית ומישהו שיתקן את הלב השבור”.

לפרטי יצירת קשר – בפוסט המקורי. 


דילוג לתוכן