אישום: תושב נתניה תקף מספר פעמים את אמא שלו בדירתה בחדרה

אישום: תושב נתניה תקף מספר פעמים את אמא שלו בדירתה בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋

מואשם באיומים ותקיפה של אימו המתגוררת בחדרה. המשטרה הגישה לאחרונה כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד לאוניד ד’ (35), תושב נתניה, בגין איומים וכן מספר עבירות של תקיפה סתם, לאחר שעל פי החשד איים ותקף את אימו במספר אירועים שאירעו במהלך 2022.

על פי כתב האישום, בזמנים הרלוונטיים לכתב האישום, התגוררה אימו של הנאשם (בת ה-69) ברחוב חי טייב בחדרה. ב-14.6.22, לאחר חצות, העיר הנאשם את אימו משנתה וביקש ממנה כסף.


כשהשיבה כי אין לה כסף לתת לו, החל הנאשם לזרוק חפצים בבית. מיד לאחר מכן, לקח הנאשם מגבת, גלגל אותה וחנק באמצעותה את האם. הנאשם נאות לשחרר את אימו, רק לאחר שהסכימה לבוא עימו להוציא כסף. לאחר מכן נתנה לו את כרטיס האשראי ובזמן שהלך לכספומט, ברחה האישה מהבית.

במקרה נוסף, במועד שאינו ידוע במדויק, על רקע בקשתו של הנאשם לקבל מהאם כסף וסירובה, איים עליה כי יפגע בחייה בכוונה להפחידה, בכך שהצמיד סכין לצווארה. ובמקרה אחר תפס אותה בחולצתה, הכה אותה באגרופים לראשה ודחף אותה לקיר. אירוע זה הסתיים רק לאחר שאחת השכנות נחלצה להגנת האם. אירועים אלה מצטרפים לאירוע נוסף, שמועדו אינו ידוע במדויק, בו זרק הנאשם על אימו שלט של טלוויזיה, אשר פגע בראשה.

צילום ארכיון להמחשה: דוברות המשטרה

.

במקרה נוסף, תושב חדרה בשנות ה-50 לחייו, נעצר בחשד שבשבת האחרונה גרם נזק למצלמות אבטחה בבניין העירייה בחדרה ואף ניסה לפרוץ למשרדי מחלקת הגבייה העירוניים.

במקרה אחר, רומן לויטן מחדרה, הנאשם כי חבט בראשו של גבר ערבי בהפרות סדר בשנה שעברה במהלך “שומר חומות” בצומת בנימינה – הורשע בגרימת חבלה בכוונה מחמירה ובהחזקת סכין, וזוכה מעבירת מעשה טרור שיוחסה לו בכתב האישום. לויטן, בן ה-34 מחדרה, הואשם בתקיפה של אדם ערבי בצומת ברניצקי בנימינה-אור עקיבא. כתב האישום נגדו, הוגש עוד  בחודש מאי הקודם לבית המשפט המחוזי בחיפה, וייחס לו עבירה של מעשה טרור.

כתב אישום הוגש בתחילת יולי נגד אליאב י’ מחדרה (19) בגין החזקת אגרופן או סכין שלא כדין. י’ מואשם שב-11.4 השנה, הוא היה ברחוב דוד המלך באור עקיבא ועשה שם דבר מה. באותם רגעים, הבחינו בו שני שוטרים, ו-י’ נצפה משליך מידו סכין יפנית כתומה ומברג פיליפס.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן