עובד פיצרייה מוכרת באור עקיבא מואשם באיום על חייו של לקוח

עובד פיצרייה מוכרת באור עקיבא מואשם באיום על חייו של לקוח

-

מגדלור-פיד ♋

“אתה מת”: עובד פיצרייה באור עקיבא מואשם באיום על חייו של לקוח. המשטרה הגישה בשבוע שעבר כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד בן 26, בגין איומים, לאחר שעל פי החשד איים בפגיעה שלא כדין בחייו ובגופו של לקוח סניף הפיצרייה.

.

על פי כתב האישום במועד הרלוונטי לכתב האישום, עבד הצעיר בסניף הפיצה באור עקיבא. באותו המועד הזמן המתלונן פיצה מהסניף, אשר נמצאה בתוכה סיכה. באותן הנסיבות התקשר האיש לסניף, להתלונן על שארע ולאחר דין ודברים בינו לבין מנהל הסניף, צלצל אליו הצעיר ממכשיר הטלפון הנייד הפרטי ואיים עליו.

בין הדברים שאמר: “אני אונס אותך, אתה שומע מה אני אומר לך?…תקשיב לי טוב וסתום תפה יחתיכת מניאק למה אני אתן לך למצוץ היום, תקשיב לי טוב אני מזיין אותך… אני פותח לך תתחת, אני ידרוס אותך שמעת מה אני אומר לך?… אתה תברח או תתחבא אני אונס לך את כל המשפחה… חכה רבע שעה אני מגיע לשם אתה יכול להזמין משטרות… אני היום אונס אותך… אח שלי אתה מת, אתה מת… אתה שומע מה אני אומר לך? אתה מת”.
כתב האישום הוגש כאמור לבית המשפט בחדרה והתיק יידון בתקופה הקרובה. בסביבתו של העובד ציינו כי הפרטים יצאו מפרופורציה וכי מדובר באדם טוב שנקלע לסיטואציה רגישה באותה העת בעקבות התנהגות הלקוח.

.

בתוך כך, ב-19.6 פרסמנו כי עבריין מורשע מאור עקיבא מואשם במספר מקרי פריצה וגניבה מרכב. כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד שרון א’ (36) תושב אור עקיבא, בגין מספר אירועים בהם הוא חשוד בפריצה וגניבה מרכב, שימוש באמצעי תשלום בכוונה להונות והחזקת סכין שלא כדין.

במקרה אחר, משטרת באקה אלגרביה פתחה בחקירה ב-14.5 עם קבלת מספר תלונות של תלמידות הלומדות בבית ספר, בחשד לעבירות מין שביצע בהן מורה על פי החשד. כאמור, החשוד, בן 60, תושב המרכז נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה, בסיומה נכלא. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו של החשוד בבית המשפט השלום בחדרה. החקירה נמשכת.

ב-15.6 פרסמנו כי בן 26 מאור עקיבא נחשד בירי וזריקת רימון בחדרה בעקבות סכסוך – אך שוחרר ממעצר.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן