ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי, עם איציק אזולאי, עו"ד הראל לפידות ונציגי הפרויקט || צילום: עזרא פרג'

ראש עיריית אור עקיבא, יעקב אדרי: “אני מקווה שבקרוב מאוד נוכל לתת אור לתושבי שכונת שז״ר”

באירוע חנוכה לתושבי שכונת שז"ר העתידים לקחת חלק בפרויקט פינוי-בינוי של חברת שיכון ובינוי נדל"ן, אמר מנכ"ל נ.ס.א. התחדשות עירונית, ניסים אסייג כי עד כה נחתמו כ-250 חוזים במספר חודשים מצומצם עם תושבי השכונה המשתתפים בפרויקט

ראש עיריית אור עקיבא, יעקב אדרי: “אני מקווה שבקרוב מאוד נוכל לתת אור לתושבי שכונת שז״ר”

באירוע חנוכה לתושבי שכונת שז"ר העתידים לקחת חלק בפרויקט פינוי-בינוי של חברת שיכון ובינוי נדל"ן, אמר מנכ"ל נ.ס.א. התחדשות עירונית, ניסים אסייג כי עד כה נחתמו כ-250 חוזים במספר חודשים מצומצם עם תושבי השכונה המשתתפים בפרויקט

מגדלור-פיד ♋

קבוצת תדהר, ושיכון ובינוי קיימו השבוע אירוע חנוכה מיוחד בהשתתפות ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי עבור תושבי שכונת שז”ר אשר עתידה לעבור מהפך בהיקף חסר תקדים של כ-2 מיליארד ₪ במסגרת פרויקט פינוי-בינוי בין הגדולים בישראל. באירוע אשר כלל הפנינג לכל המשפחה, עודכנו התושבים ע”י נציגי היזמיות:  סמנכ”ל הפיתוח העסקי של קבוצת תדהר- עמי פליישר, סמנכ”ל תכנון בשיכון ובינוי אבישי קימלדורף,  פרויקטור התכנית איציק אזולאי ועו”ד הראל לפידות המלווה את הדיירים, על סטטוס פרויקט ההתחדשות העירונית בשכונה: התב”ע נמצאת בשלבי אישור מתקדמים בוועדה המקומית לתכנון ובניה ישובי הברון ואנו מקווים כי תאושר להפקדה כבר בחודשים הקרובים.

ראש עיריית אור עקיבא, יעקב אדרי ברך את תושבי השכונה ואמר: “אני מקווה שבקרוב מאוד נוכל לתת אור לתושבי שכונת שז״ר. יש עוד הרבה דברים לעשות אבל אנחנו עובדים עם חברות הנדל”ן רציניות, הטובות ביותר שישי בארץ. אנחנו מתקדמים כעת בנושא ההנדסי והכיוון שלנו הוא חיובי. חג שמח לכולם”.

סמנכ”ל הפיתוח העסקי של קבוצת תדהר, עמי פליישר ציין כי “השכונה החדשה העתידה לקום באור עקיבא, היא  בין הפרויקטים הגדולים של פינוי בינוי בישראל ומהווה אבן דרך משמעותית בתחום ההתחדשות העירונית. אור עקיבא הינה עיר בצמיחה עם פוטנציאל נדל”ני אדיר אשר יבוא לידי ביטוי בשנים הקרובות.

“אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם העיריה ומוסדות התכנון וכמובן עם התושבים ולאחר שנים ארוכות של תכנון מקווים כי כבר בשנה הבאה נאשר את התוכנית סופית ונתחיל בשלב הוצאת ההיתרים וביצוע הפרוייקט. תדהר רואה בתחום ההתחדשות העירונית תחום אסטרטגי ומרכזי בפעילותה, המאפשר לנו להגדיל את היצע הדירות ולתת מענה למצוקת הדיור.

הוא הוסיף כי “מדובר בהזדמנות יוצאת דופן הן עבור דיירי השכונה והן עבור הרוכשים העתידיים ואנו מודים על ההזדמנות הגדולה, שניתנת לנו לעשות שינוי כלכלי וחברתי בחייהם של אנשים כה רבים”.

אילן הורוביץ, ראש אגף מקרקעין  בשיכון ובינוי נדל”ן ציין כי “שיכון ובינוי  בונה באור עקיבא ותמשיך לבנות בעיר, החברה נמצאת במו”מ לגבי מתחמי פינוי בינוי נוספים ואני צופה כי בשנה הבאה נחתום על הסכמים נוספים למתחמי פינוי בינוי באזורי הביקוש”.

אדריכל אבישי קימלדורף מחברת שיכון ובינוי ציין כי “שיכון ובינוי פעילה בתחום ההתחדשות העירונית בהיקף של אלפי יחידות דיור ברחבי המדינה ורואה בתחום זה מנוע צמיחה מהחשובים בפעילותה בתחום המגורים.  שיכון ובינוי מאמינה שחידוש שכונות ומבנים כמו גם תוספת אוכלוסייה חדשה לאזורים ותיקים-מתחדשים תביא לשינוי וחידוש פניה של סביבת המגורים לטובת כלל התושבים.

“תכנון השכונה החדשה בשז”ר הנו מוקפד ואיכותי ביותר ומשלב עקרונות מתקדמים של תכנון קהילתי, סביבה ירוקה ורמת שרותי ציבור גבוהה ביותר. שיכון ובינוי מאמינה בעיר אור עקיבא”.

מנכ”ל נ.ס.א. התחדשות עירונית, ניסים אסייג אשר הגה ויזם את הפרויקט מתחילתו, הוסיף: “אני מודה לכל בעלי הדירות על שיתוף פעולה המדהים שיש בינינו שבא לידי ביטוי בהיקף החתמת כ-250 חוזים במספר חודשים מצומצם. חג שמח לכולם”.

פרויקט ההתחדשות העירונית בשכונת שז”ר, הממוקמת במערב אור עקיבא, במרחק של כ- 1.6 ק”מ בלבד מחוף הים, כולל הריסת הבניינים המיושנים (18 בניינים טוריים ברובם בני 3-4 קומות)  והתשתיות הרעועות של שכונת שז”ר, הפרוסים על שטח של כ-118 דונם. במסגרת הפרויקט, יפונו 355 דירות בשכונת שז”ר ובמקומן תוקם שכונת מגורים חדשה, מודרנית ומטופחת אשר תמנה 12 מגדלי מגורים בני 25 קומות כ”א ותכלול כ-1,750 דירות בסה”כ.

השכונה החדשה עתידה לכלול מתחם קניות, בילוי ופנאי חדש בשטח של כ-5,000 מ”ר, טיילת חדשה ותשתיות המותאמות לקליטת אלפי התושבים החדשים. בנוסף, ייבנו מבני הציבור בשכונה ובכלל זה – קרית חינוך הכוללת בית ספר יסודי, גני ילדים ומעונות יום, מרכז ספורט קהילתי, מגרשי ספורט ובתי כנסת.

הפרויקט ייבנה על ידי קבוצות תדהר ושיכון ובינוי, באיכות ובסטנדרטים הגבוהים האופייניים להן. בעלי הדירות ייהנו מדירות חדשות ומשודרגות בבניינים חדישים, בטוחים ומודרניים, מאיכות החיים של שכונה חדשה, מעלייה משמעותית של ערך הנכסים שברשותם וכמובן מליווי צמוד של היזמים לאורך כל התהליך – דרך פינויים לדיור חלופי למשך תקופת הבנייה ועד לכניסה לדירות החדשות שלהם.

מיקומה האסטרטגי  של אור עקיבא,  במישור החוף הצפוני, בין שני עורקי התנועה המרכזיים– כביש 2 ממערב וכביש 4 ממזרח, הליך הפיתוח הדרמטי שעוברת העיר בשנים האחרונות, אלפי יחידות הדיור החדשות שנוספו לה ועתידות להתווסף בשנים הקרובות, הסביבה הכפרית המטופחת והסמיכות לקיסריה בשילוב עם המשך ההשקעה המאסיבית והתוכניות השאפתניות של העירייה להמשך הפיתוח , מיקמו את אור עקיבא על המסלול המהיר בדרך להפוך לאחד היעדים הנדל”ניים הכי מבטיחים של השנים האחרונות וליעד מושלם עבור זוגות צעירים ומשפחות, שמחפשות סביבת מגורים איכותית במחירים נגישים.

Photo by Ezra Levy

Publiée par ‎התחדשות עירונית שכונת שז"ר אור עקיבא‎ sur Jeudi 26 décembre 2019

תוכן שיווקי

333870cookie-checkראש עיריית אור עקיבא, יעקב אדרי: “אני מקווה שבקרוב מאוד נוכל לתת אור לתושבי שכונת שז״ר”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות