|פרסום ראשון| מאיר קורן ישמש כמנהל בפועל של היכל התרבות באור עקיבא

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות

|פרסום ראשון| מאיר קורן ישמש כמנהל בפועל של היכל התרבות באור עקיבא

-
למעלה: עמנואל רון ומאיר קורן, על רקע היכל התרבות באור עקיבא || צילום: פרטי

מנכ”ל היכל התרבות אור עקיבא עמנואל רון לא ימשיך בתפקידו. כך אנו חושפים הערב לראשונה ב”מגדלור ניוז”. בשיחה שערך לאחרונה ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי עם עובדי היכל התרבות, מסר אדרי כי רון הודיע לו כי לא ימשיך בתפקידו. סמכויות ניהול ההיכל יוענקו למאיר קורן, עוזרו של רון ומנהל האולם של ההיכל בשנתיים האחרונות. 

רון נכנס לתפקיד בקיץ 2017, לאחר שפרנסי אור עקיבא ביקשו ממנו לקחת על עצמו את מושכות ניהול ההיכל בעיר. רון הוא בעל היסטוריה רבה בתחום התרבות, ובין היתר שימש כמנהל אגף האירועים ותחומי תרבות נוספים בעיר השכנה, חדרה. הוא בעל ניסיון עתיר שנים בתחומי ההפקות, התיאטרון והבמה. 

 

מאיר קורן (57), תושב העיר, משמש למעלה משלושה עשורים בתפקידי מפתח רבים בעיריית אור עקיבא. בתחילת דרכו התעסוקתית, שימש כמדריך נוער ומנהל חבורות רחוב, רכז חיילים, רכז פעילות תנועת הנוער ורכז קייטנות במשך 13 שנה. בהמשך שימש כרכז תרבות, חוגים ונוער במתנ”ס אור עקיבא. בשנת 2002, עת נפתח היכל התרבות בעיר, מונה קורן למנהל האולם ופעל במשך השנים בבניית רפרטואר ההיכל, קהל המנויים, גיוס ופיתוח עובדים, ניהול תקציבי וקיום שיתופי פעולה עירוניים וארציים בתחומי ההפקות והתרבות. 

 

מתחם היכל התרבות באור עקיבא

בשנת 2010 עזב את ההיכל ופנה לאפיק עצמאי כמפיק אירועים, כשבין היתר הפיק את חגיגות ה-60 לקיבוץ מעגן מיכאל ומושב נוה ימין, ערב הפרידה מיו”ר בנק הפועלים דני דנקנר והעדלאידע הגדולה של עפולה. לפני מספר שנים מונה כרכז הפרויקטים של מתנ”ס אור עקיבא וקידם שורה של יוזמות, בהם הקמת חבורת הזמר “צלילי האור” בניהולה של עדי רון והקמת תיאטראות קהילתיים. להיכל חזר כאמור, בשנת 2017. 

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה