|פרסום ראשון| מאיר קורן ישמש כמנהל בפועל של היכל התרבות באור עקיבא

|פרסום ראשון| מאיר קורן ישמש כמנהל בפועל של היכל התרבות באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

למעלה: עמנואל רון ומאיר קורן, על רקע היכל התרבות באור עקיבא || צילום: פרטי

מנכ”ל היכל התרבות אור עקיבא עמנואל רון לא ימשיך בתפקידו. כך אנו חושפים הערב לראשונה ב”מגדלור ניוז”. בשיחה שערך לאחרונה ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי עם עובדי היכל התרבות, מסר אדרי כי רון הודיע לו כי לא ימשיך בתפקידו. סמכויות ניהול ההיכל יוענקו למאיר קורן, עוזרו של רון ומנהל האולם של ההיכל בשנתיים האחרונות. 

רון נכנס לתפקיד בקיץ 2017, לאחר שפרנסי אור עקיבא ביקשו ממנו לקחת על עצמו את מושכות ניהול ההיכל בעיר. רון הוא בעל היסטוריה רבה בתחום התרבות, ובין היתר שימש כמנהל אגף האירועים ותחומי תרבות נוספים בעיר השכנה, חדרה. הוא בעל ניסיון עתיר שנים בתחומי ההפקות, התיאטרון והבמה. 

 

מאיר קורן (57), תושב העיר, משמש למעלה משלושה עשורים בתפקידי מפתח רבים בעיריית אור עקיבא. בתחילת דרכו התעסוקתית, שימש כמדריך נוער ומנהל חבורות רחוב, רכז חיילים, רכז פעילות תנועת הנוער ורכז קייטנות במשך 13 שנה. בהמשך שימש כרכז תרבות, חוגים ונוער במתנ”ס אור עקיבא. בשנת 2002, עת נפתח היכל התרבות בעיר, מונה קורן למנהל האולם ופעל במשך השנים בבניית רפרטואר ההיכל, קהל המנויים, גיוס ופיתוח עובדים, ניהול תקציבי וקיום שיתופי פעולה עירוניים וארציים בתחומי ההפקות והתרבות. 

 

מתחם היכל התרבות באור עקיבא

בשנת 2010 עזב את ההיכל ופנה לאפיק עצמאי כמפיק אירועים, כשבין היתר הפיק את חגיגות ה-60 לקיבוץ מעגן מיכאל ומושב נוה ימין, ערב הפרידה מיו”ר בנק הפועלים דני דנקנר והעדלאידע הגדולה של עפולה. לפני מספר שנים מונה כרכז הפרויקטים של מתנ”ס אור עקיבא וקידם שורה של יוזמות, בהם הקמת חבורת הזמר “צלילי האור” בניהולה של עדי רון והקמת תיאטראות קהילתיים. להיכל חזר כאמור, בשנת 2017. 

53130cookie-check|פרסום ראשון| מאיר קורן ישמש כמנהל בפועל של היכל התרבות באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות