הטלטלה באור עקיבא: אנקונינה ינסה להיבחר כממלא מקום ראש העיר; טרם ידוע אם ישיג רוב

על פי הצעת משרד הפנים המסתמנת, ייבחר ממלא מקום לראש העיר, בשלב זה ללא שכר, לתקופה של 120 יום לפחות ● אנקונינה: "אני רואה בתפקיד שליחות בתקופה שאינה פשוטה"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הטלטלה באור עקיבא: אנקונינה ינסה להיבחר כממלא מקום ראש העיר; טרם ידוע אם ישיג רוב

על פי הצעת משרד הפנים המסתמנת, ייבחר ממלא מקום לראש העיר, בשלב זה ללא שכר, לתקופה של 120 יום לפחות ● אנקונינה: "אני רואה בתפקיד שליחות בתקופה שאינה פשוטה"

מגדלור-פיד ♋

ישיבת מועצה דרמטית צפויה מחר באור עקיבא, זאת על רקע שחרורו של ראש העיר יעקב אדרי למעצר בית והחשדות החדשים שנחשפו היום, וזימון ישיבה מיוחדת של משרד הפנים שתעסוק בין היתר, בבחירת ממלא מקום ראש העיר וסמכויות נרחבות.

עד כה, שבעה מחברי המועצה – אלי אנקונינה, ארקדי גדילוב, רמי ראובן, יוסי כדורי, אברהם כהן, משה אובעזיז ונח שמאילוב – הלכו יד ביד במטרה למנות סגנים וממלאי מקום ושיתפו פעולה. אלא שהיום נודע כי עו”ד נוח שמאילוב מתכוון להציג את עצמו כמועמד לממלא מקום ראש העיר ולא לתמוך באנקונינה למעשה.

אנקונינה אומר היום למגדלור ניוז, כי מדובר בתפקיד ממלא מקום ללא שכר, ולפי מתווה משרד הפנים, מדובר בשלב זה בתפקיד אותו ימלא ממלא המקום למשך 120 יום. “אני רואה בתפקיד המאתגר הזה שליחות, במצב של תקופה שאינה פשוטה”.

קראו גם >>>
לפי דרישת משרד הפנים: ישיבת מועצה לבחירת ממלא מקום ראש עיר תתקיים באור עקיבא
בניגוד לעמדת ראש העיר אור עקיבא: מועצת העיר אישרה מינויים של אלי אנקונינה וארקדי גדילוב כסגני ראש העיר

באשר למטה החדש של תושבים מהעיר שקורא להקים ועדה קרואה באור עקיבא, אומר אנקונינה כי אינו תומך בהצעה. “ועדה קרואה היא תהליך שלוקח הרבה זמן, וכוללת ועדת חקירה, חקירות של עובדי ציבור ובדיקות מקיפות. זה יכול לקחת שנה-שנתיים.

“אני חלוק עם התושבים שמציעים זאת. פקיד ממשלתי שמגיע לאור עקיבא, עם כל הכבוד לו ולכישורים שלו, הוא לא חי את העיר או מכיר את העיר. יש באור עקיבא אנשים שיכולים לעשות את זה יותר טוב”.

אנקונינה הוא מחברי מועצת העיר הוותיקים, שימש כיו”ר המועצה הדתית בעבר, חבר סיעת ש”ס ומקורב לשר הפנים אריה דרעי.

עו”ד נח שמאילוב בחר שלא להתייחס.

106093cookie-checkהטלטלה באור עקיבא: אנקונינה ינסה להיבחר כממלא מקום ראש העיר; טרם ידוע אם ישיג רוב

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
5 .
Inline Feedbacks
View all comments
רונה

תיקון. מישהו שלא היה שייך קודם לפוליטיקה הקיימת כיום?דם חדש.שטובת הישוב לנגד עיניו.ולא אנשים שמי יודע מה עשו קודם בפוליטיקה המקומית ואיזה לכלוך כבר נדבק בהם

רונה

אתם לא חושבים שצריך להיות ראש עיר צעיר דינמי שלא שייך לטובת עירכם ? מישהו שלא היה קדור לפוליטיקה ולא הספיק להסתאב?למה אנשים מתוך העירייה? הם בעלי אינטרסים.

רון

רק ועדה קרואה יכולה לטפל בכל מה שקורה בעיריה הזו כל חברי העיריה פועלים שלא בתום לב ולא איכפת להם מתושבי אור עקיבא והצרכים שלהם אלה רק אך לנסות לסדר את המקורבים
בבקשה מר שר הפנים תביא לפה מישהו מבחוץ שיסדר את הישוב.

מנחם

ממש לא אנקונינה. הוא שייך לפוליטיקה המסואבת, הליכוד/ש”ס לא משהו שיוכל להעלות את אור עקיבא על דרך המלך. ויותר גרוע מכך למה להחזיר את אור עקיבא שנות דור אחורה ולהפוך את אור עקיבא לעיר דתית שדואגת קודם כל לאוכלוסיה הדתית שבה. משהו השתנה בשנים האחרונות באו לאור עקיבא הרבה אנשים מבחוץ ולאו דווקא דתיים. לא היה מזיק לאור עקיבא לצעוד קדימה ולהפוך למקום שמושך אוכלוסיה צעירה ומתקדמת.

Anonymous

נפילה מהפח אל הפחת הגיע הזמן שתתנו לצערים לנהל את העיר נסתם ולא הצלחתם

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן