אור עקיבא: האם יעקב אדרי יתמודד בכל זאת לראשות העיר?הבחירות לראשות העיר אור עקיבא מתקרבות בצעדי ענק, אולם עדיין זהותם של המתמודדים טרם ברורה סופית. מקורביו של ראש העיר יעקב אדרי מציינים בימים האחרונים כי האפשרות שאדרי יתמודד בבחירות הקרובות לראשות העיר לא ירדה סופית מסדר יומו, זאת לאור פניות רבות של תושבים אליו ולחץ גדול שמופעל עליו להציב את מועמדותו לקדנציה נוספת.

עם זאת, אותם מקורבים מספרים כי במידה ואדרי יתמודד, הוא עשו לעשות זאת ללא סיעה לחברות מועצת העיר.

כזכור, סיעת הליכוד הודיעה לפני כשבועיים כי ראש העיר לשעבר שמחה יוסיפוב הוא המועמד שלה לראשות העיר, אולם בימים אלה בית הדין של התנועה דן בעתירה של המועמד לראשות העיר, איציק פתיתו, שעתר לקיים פריימריז במפלגה, על מנת לקבוע את זהותו של המועמד מטעמם לראשות העיר באור עקיבא. בית הדין צפוי לקבל החלטה בקרוב מאוד.

Θ  תושבי אור עקיבא: כבר נרשמתם למלגת העירייה 2018? [פרסומת]


יוסיפוב ציין לפני כשבועיים בהודעה לעיתונות שהפיץ כי הוא "מודה לחברי יעקב אדרי על העבודה המסורה וההשקעה בשגשוגה של אור עקיבא ובהצבת חזון לעיר. אני רואה בו שותף אמיתי, ושמח כי תמך במועמדותי לחזור להנהיג את העיר".

אדרי עצמו טרם פרסם הצהרה פומבית על החלטתו, על אף שמועד הבחירות מתקרב מאוד  – בעוד כ-3 חודשים. בשלב זה, המועמדים לראשות העיר באור עקיבא הם יוסיפוב, פתיתו, עו"ד שלום שבתאי ועו"ד נח שמאילוב. לפני מספר ימים הודיע סמנכ"ל עיריית חדרה משה ביטון, כי לא יתמודד לראשות העיר אור עקיבא במידה ולא יתקיימו פריימריז בסניף הליכוד המקומי.

אדרי מסר הבוקר בתגובה לפניית "מגדלור ניוז": "אני לא אחראי למה שאומרים. בקרוב אוציא הודעה מסודרת"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]
[blog_news title="עוד חדשות" style="" count="3" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

מנהל אגף שפ"ע בעיריית חדרה תובע את חבר המועצה צ'יקו וקנין ב-200 אלף שקלים

על פי עורך דינו של בוריס קוסינובסקי – "וקנין קיבל החלטה לחסל את היקר בנכסי התובע, שמו הטוב" ● עוד נכתב: "ההחלטה התקבלה ב-29.5.23, עת הנתבע (וקנין) דרש מהתובע (קוסינובסקי) לרתום את משאבי העירייה לטובת טיפול בשטח פרטי שלנתבע יש זיקה אליו, והתובע סירב

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן