מוציאים כסף מכספומט באור עקיבא ומרגישים מוטרדים: “אנשים אורבים שם, זה אמבוש”

תושבים טוענים כי בעת שהם מוציאים כסף בכספומט בלב העיר, מתגודדים סביבם אנשים שמבקשים מהם כסף * "מתי יטפלו במטרד הזה?"

מוציאים כסף מכספומט באור עקיבא ומרגישים מוטרדים: “אנשים אורבים שם, זה אמבוש”

תושבים טוענים כי בעת שהם מוציאים כסף בכספומט בלב העיר, מתגודדים סביבם אנשים שמבקשים מהם כסף * "מתי יטפלו במטרד הזה?"

מגדלור-פיד ♋

תושבים באור עקיבא טוענים כי במרכז העיר, ליד בנק הפועלים,  “אורבים” לעיתים אנשים אשר מתנפלים על אזרח שמגיע להוציא כסף מהכספומט. הנושא נפוץ ברשתות בשבוע החולף. לימור, תושבת העיר, כתבה כי המצב מחוץ לכספומטים בלב העיר לא נעים עד כדי מטרד של ממש. “זה אמבוש שצריך לעבור בכל פעם שרוצים להוציא כסף בכספומט בבנק”, ציינה והוסיפה: “כבר מזה כחודשיים שאנשים אורבים, נדחפים ומבקשים מעוברי אורח כסף בדרכים מאוד אגרסיביות”.

התושבת תיארה כי לפני מספר ימים, “שני גברים ואישה אחת נצמדו לי לגב”. האם מישהו מתכוון לעשות עם זה משהו? או שנחכה שמישהו יתקוף וישדוד אותנו? יש לי חמלה למקבצי הנדבות אבל מה שקורה שם זו הטרדה רצינית על גבול התקיפה”.

אל התושבת הצטרפו תושבים נוספים שאוששו את הסיפור. “מדויקת – חייבים לשים לזה סוף”, כתב מיתר. “אבר מפחיד ללכת ולמשוך כסף בשעות שמחשיך, שחלילה לא יעשו לך משהו. בשנתיים האחרונות לצערי הבנתי שעד שלא יקרה משהו לא יעשו כלום”.

בנק הפועלים בלב אור עקיבא | צילומים להמחשה: למצולמים אין קשר לידיעה (מגדלור ניוז)

גולש בשם רועי העיד כי באחד הימים שרצה למשוך כסף, כמה מהם החלו להתקוטט מאחוריו. “פשוט נכנסתי לסניף והוצאתי משם. בדרך כלל אני נוסע לפרדס חנה רק כדי לחסוך את ההטרדות האלה”. תושבת אחרת כתבה כי בתה כמעט הותקפה במקום. התושבת בלה ציינה כי דיברה עם משטרת ישראל בנושא אך התופעה ממשיכה.

הטרדות של אזרחים ליד כספומטים עלולים להסתיים שלא בטוב. כך למשל, בחודש נובמבר פרסמנו ב’מגדלור ניוז’ אודות גבר שהלך להוציא כסף בכספומט ברחוב הרברט סמואל בחדרה – והותקף קשות על ידי שני אחים ששדדו אותו. נגד שני האחים הוגש כתב אישום לבית המשפט השלום בחדרה.

בשנת 2006 עצרה משטרת רמלה תושב העיר בן 27, שנחשד כי במהלך מספר שבועות נהג לתקוף נשים מבוגרות בעיר ולשדוד את כספן סמוך לעמדות כספומטים. הוא הודה במעשיו וטען: לא הייתה לי דרך אחרת להתפרנס. הוא נעצר לאחר תלונות שהגיעו לתחנת המשטרה המקומית על חטיפת תיקים סמוך לסניף בנק הפועלים בעיר.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן