אור עקיבא: מפצחים גרעינים ומשליכים את הקליפות "כמו ברברים"; תושבת העיר: "אני מפחדת להעיר"

קליפות גרעינים זרוקות בפארק בשכונת היובל הציתו עשרות תגובות וקריאה לעירייה לבחון את מצלמות האבטחה כדי לאתר את מי שלכלך: "חוצפה", "נורא", "מביך", "בהמות", "גועל נפש של אנשים", טקבקו תושבים, ואחת מהן הגיבה כי היא חוששת להעיר

אנחנו עם שאוהב לפצח גרעינים. לקחת שקית עם גרעינים שחורים, לבנים או אבטיח, ביום שבת או יום חול, לשבת בשמש, לפצח, להעביר את הזמן בכיף. בכל רחוב תוכלו למצוא קליפות של גרעינים זרוקות, אך ישנם המקרים שהקליפות נערמות וגורמות לסלידה. 

כמו במקרה הזה: בפארק ביאליק, הנמצא בצפון שכונת היובל, נזרקו קליפות של גרעינים שחורים על הדשא הסינטטי, מתחת לנדנדות המשמשות משפחות עם ילדים בשעות הפנאי. התמונה הזו הכעיסה מאוד תושבת העיר שצילמה את תוצאות המעשה הפסול.

"בעיר כזו קטנה, הייתי מסתכלת במצלמות וגורמת למי שעשה את זה לבוא להרים אחד אחד. די נמאס", ציינה התושבת ברשת החברתית. "ממש לעשות כזה דבר צריך להיות סופר אדם דוחה! מגעיל! אגוצנטרי! חסר חינוך בסיסי.

"אני מצפה מהעירייה לטפל בזה אישית כי וואלה זה הולך להישאר שם שנים אם ככה. זה לא שמישהו יבוא עם דייסון וישאב, מנקי רחוב לא ינקו את זה מן הסתם. זה גם סופר מסוכן לילדים קטנים, ועוד עם הקורונה נראה. שגם מסכה לא מעניינת אותו מין הסתם. זה יבוא יחד עם הגועליות של הליכלוך".

עוד במגדלור ניוז >>>
למרות הסגר: פרס החינוך בחמ”ד הוענק לישיבת אמית נתיבות דרור אור עקיבא
צפו: הקליפ החדש של שבט החלוץ בתנועת הצופים באור עקיבא שפותח את שנת 2020-2021
לא להאמין: מוציא בקבוקים ממיכל מיחזור בשכונת אורות באור עקיבא ומשליך אותם לפח אשפה [וידאו]

תושבים הגיבו לתמונה וציינו בטוקבקים זועמים: "חוצפה", "נורא", "מביך", "בהמות, ברברים", "גועל נפש של אנשים, רק שילדים לא יכניסו לפה", "יש גם מלא מגבונים ומסיכות זרוקים", ציינו טוקבקיסטים.

עם זאת, אחת התושבות ציינה כי היא מפחדת להעיר. "אני עושה טיול עם הילדה ועובר מולי בחור חובש כיפה מפצח ומעיף. לרצפה. לפעמים אני מפחדת להעיר", ציינה התושבת.

אישום: עבריין סדרתי מאור עקיבא פרץ לרכב בקיסריה וגנב רכוש רב

בשעת בוקר, חנה רכב סוזוקי בחניון כורכר תיאטרון האמפי בקיסריה ● באותה עת הגיע למקום הנאשם, יחד עם אחר, כשהנאשם יצא מהרכב, ניפץ אחת השמשות ברכבו של הקורבן, פתח את הרכב ונכנס לתוכו ● באירוע נגנב ציוד רב ● הפרטים המלאים

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן