6 תושבי ואדי ערה והמשולש נאשמים: השתמשו בפרטי כרטיסי אשראי ורכשו בעשרות אלפי שקלים

חקירה מאומצת העלתה כי בן 20 שעבד כקופאי במרכול, נהג על פי החשד להעתיק פרטי כרטיסי אשראי של לקוחות הסניף

בתום חקירת משטרה הגישה חטיבת התביעות במשטרת ישראל כתבי אישום נגד שישה תושבי באקה אל גרביה וערערה בחשד כי עשו שימוש בפרטי כרטיסי אשראי של לקוחות ורכשו מוצרים בשווי עשרות אלפי שקלים לאחר שאחד מהם העתיק אותם בעת שהועסק כקופאי ברשת מרכולים

ראשיתה של החקירה לפני כחודשיים עם קבלת תלונה מחברת אשראי על כך כי הבחינו בביצוע עסקאות אשראי חריגות שבוצעו בבתי עסק בבאקה אל גרביה והמשולש ובבירור שערכו עלה חשד כי הכרטיסים בהם בוצע השימוש נופקו באותו הסניף של רשת מרכולים ברעננה.

חקירה מאומצת שביצעו חוקרי תחנת המשטרה בבאקה אל גרביה הובילה לתושב ערערה (20) שעבד כקופאי באותו המרכול שעל פי החשד נהג במשך כחצי שנה להעתיק פרטי כרטיסי אשראי של לקוחות הסניף.

עוד עלה בחקירה כי החשוד העביר את פרטי הכרטיסים לידי אחיו ודודו והאחרון העביר את הפרטים לחשודים נוספים. כל אלו עשו בפרטים שימושים בכוונה להונות וקיבלו לידיהם במרמה מוצרים ושירותים שונים בעלי שווי כספי באומדן של עשרות אלפי שקלים.

מכתב האישום עולה כי החשודים רכשו בין היתר, תכשיטים, מזון, פרחים, אביזרי רכב ומוצרים שונים נוספים. ששת החשודים, תושבי באקה אל גרביה וערערה בגילאי ה-20 וה-30 נחקרו בידי חוקרי המשטרה ושוחררו בתנאים מגבילים.

אתמול, כאמור, בתום החקירה ובהתאם לממצאיה, הגישה חטיבת התביעות במשטרת ישראל כתבי אישום לבית משפט השלום בחדרה כנגד החשודים בעבירות של שימוש ברכיב חיוני באמצעי תשלום או מסירתו לאחר בידיעה שהוא עלול להשתמש בו בכוונה להונות בנסיבות מחמירות.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן