אור עקיבא: הארכת המועד האחרון להרשמה להגרלות תוכנית “דירה בהנחה”

לאור היענות חסרת תקדים של הציבור להגרלה הראשונה של “דירה בהנחה”, שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין, החליט להאריך את המועד האחרון להרשמה להגרלות לתוכנית “דירה בהנחה” עד יום ראשון, 10.4.2022, בחצות. המועד האחרון להגשת בקשה לאישור זכאות הוא היום, 29.3.2022 עד חצות. מי שהגיש בקשה לקבלת זכאות עד מועד זה, וזכאותו תאושר, יהיה זכאי להשתתף בהגרלה הקרובה.

מיום ההכרזה על הגרלת ה-10 אלף דירות הוגשו 57,500 בקשות להנפקת אישורי זכאות, ואושרו מעל 44 אלף זכאויות. מדובר בהיענות חסרת תקדים בפרק זמן קצר מאוד. נכון להיום, נרשמו יותר מ-100 אלף משקי בית להגרלות. המספר הגדול ביותר אי פעם.  לאור האמור ולפנים משורת הדין, החליט שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין להאריך את ההרשמה להגרלה עד יום 10.4.2022.

אף שהמשרד מחויב לבצע את בדיקת הזכאות להשתתפות בהגרלה רק למי שהגיש בקשה לזכאות עד יום 20.3.22, הוחלט, לפנים משורת הדין, לעשות את מירב המאמצים ולטפל בבקשות לזכאות שהתקבלו בחברות עד יום 29.3.22. המטרה היא לאפשר למי שהגיש בקשה ויימצא זכאי לממש את זכאותו להשתתף בהגרלה זו.

בקשה תיחשב כ”בקשה שהתקבלה” אם הועברה באתר המקוון, השארת הודעה טלפונית במוקדים, או שליחת הודעה במייל לאחת מכתובות הדוא”ל להלן:
אלונים: [email protected]    טלפון:     *2850
מילגם: [email protected]             טלפון:      *6078
עמידר: [email protected]    טלפון:       *6266

תוצאות ההגרלה יימסרו לזוכים עד סוף חודש מאי. למידע נוסף על הגרלת מרץ 2022

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן